04
Ara

Antalya Camlı Gardrop Modelleri

Antalya Camlı Gardrop Modelleri, fiyatları, lüks çeşitleri Cam ve ahşap karışık kapaklı menteşeli gardrop, Özgünlük, yatak odasını güzel görünen ve hantal olmayan bir gardropla donatmak isteyenlerin en çok aranan özelliklerinden biridir.

Tam da bu tür bir ihtiyacın ardından, gardroplar açısından en ilginç ve yenilikçi son modalardan biri bir süredir kendini kanıtlıyor: yatak odası mobilyalarını çok şeffaf cam kapaklarla sağlamak. Dürüst olmak gerekirse, bu eğilim gerçekten bir yenilik değil, çünkü 90’larda Brianza bölgesindeki bazı önemli şirketler zarif “cam gardroplar” üretmeye başladılar. Ancak o zamanlar, düzen ve temizlik çılgınlığı , mobilyaların tasarım kriterlerine hakimdi ve bu nedenle gardroplar, neredeyse her zaman içini göstermeyen buzlu camla donatıldı.

O zamanlar, bir gardrobun olabileceği kadar mahrem bir kabın içinin gösterilmesine asla müsamaha gösterilmezdi! Ancak zaman değişti ve günümüzde gardrop alanlara kıyafetlerini düzenli ve temiz bir yerde saklama isteği değişmese de kimse kıyafetlerini göstermekten ve saklayabileceği düzeni göstermekten çekinilmiyor.

O zaman tamamen pratik bir sebep var: gardroplarında kıyafetlerini bulmakta hiç zorluk çekmediklerini kim söyleyebilir? Cam gardrop bu sorunu çok iyi çözer çünkü kıyafetlerin konumunu ve rengini her zaman net bir şekilde gösterir, böylece onları hemen seçip eşleştirebilirsiniz.

Cam ve ahşap karışık kapaklı menteşeli gardrop

İşte bu sebeplerden dolayı, işte yeni güzel şeffaf kapılar! Büyük temperli ve kırılmaz cam levhalar için çerçeve işlevi gören bir destek olarak zarif ve hafif alüminyum çerçeveler kullanılarak üretilmiştir. Bu kapılar daha sonra , bu modern mobilya tipini karakterize eden geleneksel modülerliğe sahip olan normal gardrop gövdelerine uygulanır.

Bu gardrop serisinin en büyük yeniliği, cam kapılar ile ahşap kapaklarla kapatılan çok konforlu modülleri, herhangi bir estetik veya işlevsel sorunla karşılaşmadan birleştirebilmesinde yatmaktadır. Kapalı kapılar aslında bir yandan saklanmasına izin veriyor bir şekilde göze göstermekten hoşlanmadığınız şeyler, bir yandan da mobilyaya çok özgün ve zarif bir tasarım kazandıran belirli bir tür kompozisyon “hareket” yaratırlar.

Örneğin burada gösterilen versiyon, muhteşem bir mat lake yeşil renk ile karakterize edilen iki kapalı modül ile dönüşümlü olarak dört cam kapıyı göstermektedir. Modüllerin neredeyse rasgele değişiminin göze kesinlikle hoş geldiği ve bütüne gerçekten dikkate değer bir üslup saygınlığı verdiği belirtilmelidir.

Bu tip gardırobun tasarım özgürlüğü aslında o kadar geniştir ki, bu fotoğrafın sağında görülebilen yandan açık eleman gibi başka tip elemanların kombinasyonuna da izin verir. Gardrop gibi kendi içinde oldukça “sade” ve bazı açılardan neredeyse “sıradan” olan bir mobilyanın, bunun yerine nasıl harika bir kişiliğe sahip bir mobilya ürününe dönüşebileceğinin şüphesiz çarpıcı bir örneğidir.