07
Ara

Balıkesir gardrop modelleri

Balıkesir gardrop modelleri fiyatları ceyizlik gardrop çeşitleri Sizlere bugün Kenarları yuvarlatılmış köşe gardrop modellerimizden bahsedeceğiz. Bir mobilya parçasının kalitesi birçok faktöre bağlı olabilir: inşa edildiği hammaddelerin iyiliği, yapıldığı üretim süreçlerinin özellikleri, kurulduğu projenin kalitesi ve kuşkusuz tasarımının özgünlüğü. İkincisinden bahsetmişken, fotoğrafta gösterilen çok önemli ve orijinal bu gardırobun arkasındaki proje kesinlikle bahsetmeye değer.

Santimetreye kadar “ölçmek için yapılmış” gerçek bir modüler sistemdir ve birçok kişiselleştirme olanağının yanı sıra hem köşeleri hem de uç modülleri oluşturmak için muhteşem yuvarlak elemanları benimseme seçeneğini içerir.

Gerçekte, bu tür mobilyaların yerleştirilmesi ve uyarlanması olasılığı, diğer birçok KCRRAYDOLAP ürününde bulunanla aynıdır: “ısmarlama” modüler yükseklik ve genişlik, birçok aksesuarın mevcudiyeti, özel elemanların eklenmesi olasılığı, uç köşeler, köprüler, açık bölmeler ve sıradan bir gardırobu harika bir mobilya ürününe dönüştürebilecek her şey gibi. Bununla birlikte, bu özel mobilya parçasının bazı karakteristik unsurlarına verilen “özel” şekil, onu yalnızca seçilmiş birkaç satış noktasında bulunabilen mükemmellik ürünleri arasında sayacak şekildedir; KCRRAYDOLAP‘daki gibi.

Spesifik olarak, bu örnekte, düz kapakların uygulandığı laminat bir yapı üzerinde lake kaplamalı bir gardroptur. Kenarları yuvarlatılmış köşe gardropKapıların boyalı yüzeyi, onları oluşturan ahşap lifli panellerin özel “kıvrımlı” prosedürleri sayesinde elde edilen bazı “özel” kapıların yaratılmasına olanak tanır.

Bu süreçte, orijinal olarak tamamen düz olan bu paneller, bu görüntülerde görülen şekli almalarını sağlayan makine aracılığıyla eşmerkezli bir basınca maruz kalır.Örneğin burada gösterilen kavisli kapaklı uç köşe 60 x 60 cm boyutlarındadır ve hem küçük askıları hem de rahat rafları içerebilir. Bu terminalin şekli ve oranı, onu özellikle gardırobun bir kapı veya pencerenin yanına yerleştirildiği ortamlar için uygun hale getirir.

Öğenin kavisli şekli, aslında, normal bir gardrop tarafının ihtişamının (özellikle 260 cm gibi daha yüksek yüksekliklerde) neden olabileceği görsel etkiyi azaltır ve gardırobun daha güzel ve daha az hantal olmasını sağlar. Bu açıdan çok ilginç olan, bu elemanı kapatmak için kullanılan bir yerine iki kapının varlığıdır.

Aynı eleman üzerine çiftler halinde monte edilmiş olmaları bu kapı tipi için kesinlikle tesadüf değildir. Hatta modern konsept gardroplardaki menteşeli açılım sistemi, özel çelik menteşeleri sayesinde dolaba doğru itildiğinde otomatik olarak kapanan kapakların yapımını sağlıyor.

Bu tür bir otomatik kapanma, kavisli kapılarda bozulmalara neden olabilir, bu nedenle, zamanla kavisli kapıların orijinal şeklinin nem veya ortamların mikro iklimi nedeniyle değişmesi riskini önlemek için genişlik azaltılır. bulunurlar.

Ayrıca, estetik düzeyde, iki küçük kapıya bu tür bir alt bölme, bu şekilde daha modern ve güzel görünecek olan gardırobun estetiğinden tam olarak yararlanacak şekilde, alanın daha da azaltılması için çok hoş bir optik etki yaratır. at.

Bu tarz mobilyaların bir diğer özel unsuru ise şüphesiz köşelerdir. Köşe gardroplardan daha önce bahsetmiştik ve bu yazıda kullanım kolaylıklarından ve başka türlü en iyi şekilde kullanılması imkansız olan boşluklardan satın alanlara sunduklarından uzun uzadıya bahsedeceğiz.

Gerçekte, gördüğümüz ve görmeye devam edeceğimiz gibi, bir gardropta köşe boşluğunu kullanmanın birçok yolu vardır. Bunlar arasında iki kapının üzerinde durduğu bir “L” elemanının konstrüksiyonunu sağlayan klasik versiyon ve bir de daha önce bahsetme fırsatı bulduğumuz bir tür giyinme odası oluşturan “trapez” olan var. birkaç paragrafta yapar.

Kenarları yuvarlatılmış köşe gardrop “Kavisli” versiyondaki, bu son iki köşe gardrop tipi arasında bir geçiş olarak kolayca kabul edilebilir. Aslında, bir köşe gardırobunun kaplayabileceğinden daha az yer kaplar, ancak normal bir köşe gardırobunda bulunanlara kıyasla biraz daha fazla iç alan sunar.

O zaman, bu tür bir modülün dikkate alınması gereken estetik değeri olduğu açıktır. Sonuçta, herkes odalarında duvarların paralelliğine göre bir şekilde eğik dikey yüzeyler oluşturan keskin köşelerin veya yamuk elemanların varlığından hoşlanmaz.Bu nedenle, kavisli köşe, bir kez açıldığında iki büyük kapısı sayesinde içini eksiksiz bir şekilde görmenin mümkün olduğu gerçeği göz önüne alındığında, birçok müşteri tarafından çok beğenilmektedir. Söz konusu gardırobun üç farklı yüksekliği (yaklaşık 230, 245 ve 260 cm) mevcuttur ve her renkte cilalanabilir.

Bir mobilya ve iç mekan görseli olabilir

Fotoğraftaki yumuşak bir kenevir rengiyle yapılmıştır, ancak bu kadar önemli bir gardrop, ortama ve kombinasyona bağlı olarak – en açık ve en parlaktan, en koyu ve en zarife kadar her türlü renkle kolayca boyanabilir. mobilya ve dekorasyonun geri kalanının gerektirdiği tonlar.

Bu gardırobun bir başka ilginç yönü de şüphesiz çok yönlülüğüdür. Aslında kavisli kapılar, bu tür mobilyalar için mevcut olan birçok kapak ve modül türünden yalnızca biridir. Bu gardrop için ayrıca menteşeli kapılar, katlanır kapılar, açık modüller, trapez uç modüller, açık kapılar ve modern “lake” gardroplarla ilgili olarak şu anda piyasada bulunan diğer her türlü mevcut kapı bulunmaktadır.

Bir projenin iyi yapıldığında nasıl her zaman mükemmel bir mobilya ürününe dönüştüğünün bir başka örneği.