13
Oca

Beyaz Mutfak Dolapları

Beyaz Mutfak Dolapları Beyaz mutfak dolapları , alanlarını tazelemek isteyenler için popüler bir seçimdir ve mutfakta beyaz dolapların neden popüler bir trend olmaya devam ettiğini görmek kolaydır. Beyaz dolaplar çok yönlüdür, parlaktır ve her tarzdaki mutfakta hoş ve çarpıcı bir görünüm yaratır. Tasarımcılarımız tarafından hemen hemen her tür mutfak ve dekor stilini tamamlamak için seçilen dört güzel beyaz tonu sunar. Beyaz boyalı olarak gösterilen döşeme dolaplar.

Beyaz Döşeme

Keskin ve soğuk Beyaz , hafif mavi alt tonları olan, ancak sert olmayan gerçek bir beyazdır. Güncellenmiş ve modern görünümlerle iyi çalışır. Beyaz, KCRRAYDOLAP Tasarımcı Boya Koleksiyonunun bir parçasıdır. Etkileyici beyaz boyalı dolaplar; Doğa, Beyaz için ilham kaynağıdır . En yumuşak sarı/gri tonlarıyla yatıştırıcı bir gölgedir. Geçiş tasarımları için harika bir seçenektir. Beyaz, kcrraydolap Tasarımcı Boya Koleksiyonunun bir parçasıdır .

Beyaz boyalı kaplamada gösterilen etkileyici ankastre dolaplar. Klasik Beyaz Boyalı Büyüleyici Ek Parçası Boyalı Beyaz kaplama, ince gri tonlarına sahip geleneksel bir renktir. Zamansız bir mutfak görünümü yaratmak için ideal bir seçim. KCR kaplamada gösterilen dekoratif dolaplar.

Krem Boyalı Dekoratif

Sıcak ve rahatlatıcı KCR, birçok kişinin tarihi bir mutfakla ilişkilendirdiği krem ​​tonlarına sahiptir. Bu dört beyaz boya seçeneği, neredeyse her renk döşeme, döşeme, backsplash ve duvar rengiyle koordinasyon sağlayarak size sonsuz olanaklar sunar.

Daha özel bir görünüm için tasarımınıza ikinci bir kabin rengi eklemeyi düşünün. Mutfağınızın adasını bir odak noktası yapın veya gerçekten benzersiz bir görünüm için tek bir dolabı, taç pervazını veya diğer dekoratif aksesuarları vurgulayın. KCR, tüm mutfak dolabı kapak modellerimizde son kat olarak beyaz boya sunar. Beyaz mutfak dolaplarını tasarımınıza dahil etmeye ilişkin fikirler için tasarım galerimize göz atın.

Daha da geniş bir kapı stili ve kaplama yelpazesini piyasaya sürdük! KCR dolap serimiz artık umduğunuz her stilden geniş bir karışım sunuyor. Çerçeveliden çerçevesiz, dokulu veya çok parlak döşeme stillerinden gösterişli ve geleneksele kadar, seçtiğiniz herhangi bir tasarımı gerçekten yaratabilirsiniz. 5 yeni kapı ve 10 yeni kaplama mevcut. İşte yeni ürünlere bir göz atın.

Kül: Derin kahverengi alt tonları olan koyu gri bir leke.
Fildişi: Davetkar bir his veren yumuşak, krem ​​renkli bir boya.
İstiridye: Modaya uygun bir görünüm için parlak soluk gri boya.
İnci: Canlandırıcı, gerçek bir beyaz boya.
Gümüş: Sofistike bir görünüm için orta gri.

Dişbudak Ağacı: Dokulu, açık gri yatay damarlı ahşap kaplama.
Dusk Wood: Dokulu, espresso-kahverengi yatay damarlı ahşap kaplama.
İnci Ahşap: Yumuşak beyaz yatay damarlı ahşap kaplama. https://www.facebook.com/kcrraydolap/ Sizleri sosyal medya hesabımıza bekleriz.