14
Şub

Büfe Dolapları

Büfe dolapları, saklama büfe dolabı, Mutfağınızın tadilatına bir büfe dolabı ekleyerek daha fazla depolama alanı kazanın. Bu çok işlevli dolap, aile yadigârları, kaliteli porselenler, seyahatten hatıralar veya eğlence için servis yemekleri için harika bir saklama alanı sunar. Ekstra tezgah alanı, aile tatillerinde ve kutlamalarda mezeler ve tatlılar koymak için harika bir yer sağlar. Mutfak depolama alanınızı en üst düzeye çıkarmak için , mükemmel büfe dolabınızı tasarlamak için 4 adımı burada bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Telefonunda ve dizüstü bilgisayarında internette arama yapan kadın
İlham aldığınız fotoğrafları toplayın ve ne tür depolamaya ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Dolap yerleşimleri ve iç aksesuarlar, nadiren kullanılan kaliteli porselenleri veya her ay aile ve arkadaşlarınızı eğlendirmek için kullandığınız tabakları, tabakları, kaseleri ve çatal bıçakları saklamanıza bağlı olacaktır.

Büfe Dolabı Için Alanınızı Ölçün

Bir duvarın uzunluğunu ölçmek için mezura kullanan kişi
Bir mezura alın ve gelecekteki büfe dolabınız için ayrılan alanın bir kat planını çizin. Ölçümleri birkaç kez doğrulamak en iyisidir veya ölçüm sizi endişelendiriyorsa yüklenicinizden yardım isteyin. Ölçüler yazıldıktan sonra tasarım sürecini çok daha hızlı başlatabilirsiniz.

Seçeneklerinizi Keşfedin
İç bölmeli üç çekmeceli dolap
Krem mutfak dolabı

İster bir tasarımcıyla iş birliği yapıyor, ister tek başınıza alışveriş yapıyor olun, depolama çözümleri ve aksesuarlar sayfasına göz atın. Orada çekmeceli dolaplardan açılır tepsili dolaplara, askılı çekmece düzenleyicilere, çatal bıçak bölücülere ve şarap dolabına kadar her şeyi bulacaksınız. Daha önce belirlediğiniz ihtiyaçlara göre büfeniz için aksesuarları seçin.

Aksesuarlarınızı Ekleyin
Cam ve taç kalıplama ile beyaz büfe mutfak dolapları

Beyaz mutfak dolapları
Şimdi büfe tasarımına kişiliğinizi ve stilinizi ekleme zamanı. Cam dolap kapakları , dekoratif kapı panelleri, mobilya ayakları ve ayakları, taç çıtası ve hafif ray çıtası eklemek için bu fırsatı değerlendirin . Bu unsurlardan herhangi biri, dolaplarınızı güzel bir şekilde süsleyecek ve mobilya tarzı bir odak noktası oluşturacaktır.

Büfe tasarımınız için kapı stilini seçmediyseniz , uyumlu bir görünüm için mutfağınıza benzer bir kapı stili kullanın veya odak noktası oluşturmak için başka bir tamamlayıcı stil seçin. Bu adımları attıktan ve bir mutfak tasarımcısı ile düzeni planladıktan sonra, geriye sadece sipariş vermek ve kurulum kalıyor. Daha fazla ipucu ve tavsiye için bugün bir kcrraydolap mutfak tasarımcısıyla iletişime geçin.