13
Oca

Çekmeceli Dolap Modelleri

Çekmeceli Dolap Modelleri, Dolap saklama alanınızı daha iyi kullanmanın bir yolunu arıyorsanız, çekmeceli dolap düzenleyiciler sizin için en iyisi olabilir. Bu organizatörler, içlerinde sakladığınız mutfak eşyalarına veya malzemelerine kolayca erişmenizi sağlarken aynı zamanda onları gözden uzak tutmanızı sağladığı için çok kullanışlıdır.

Çekmeceli dolap düzenleyiciler , baharatlardan en sevdiğiniz tariflere veya çeşitli pişirme gereçlerine kadar pek çok öğeye rahatça sığacak şekilde tasarlanabilir.

Kcr raydolap tasarımcıları, hangi tarz ve boyutta dolap düzenleyicinin size en iyi şekilde hizmet edeceğine ve alanınızı en üst düzeye çıkaracağına karar vermenize yardımcı olmak için buradalar. Resim, cam kavanozları ve kutuları saklamak için geniş depolama alanına sahip kahverengi çekmeceli dolap organizatörlerini göstermektedir.
Depolamayı bugün bir Tasarımcı ile görüşün!

Çekmeceli Dolap Düzenleyici Nedir ve Nasıl Farklıdır?

Çekmeceli dolap düzenleyici, genellikle mutfak tasarımlarını daha iyi organize etmek için kullanılan bir dolap türüdür. Bu düzenleyiciler tipik olarak kabinden kolayca kayar ve içinde saklanan öğelere daha iyi erişim sağlar.

Bu, açılır tepsilerden baharat çekmecelerine ve tepsi ayırıcı çekmecelere kadar her şey olabilir. Bununla birlikte, standart dolaplar genellikle ihtiyacınız olan herhangi bir ürün için içeriye ulaşmanızı gerektiren sabit raflarla tasarlanmıştır. Çekmeceli bir dolap düzenleyici , pişirme kaplarından kuru ürünlere kadar düzenli tutmanız gereken her şeyi saklamak için harikadır. Bu görüntü beyaz çekmeceli dolap düzenleyiciye aittir.

Çekmeceli Kiler Rafları Daha mı İşlevsel?

Çekmeceli dolap düzenleyiciler , özellikle kiler için daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyulan her mutfak tasarımına güçlü bir ektir. Ayarlanabilir dar raflar, çok daha küçük eşyaları bir arada saklamanıza olanak tanırken kolay erişim sağlar ve minimum yer kaplar. Mutfağınızda özel bir kiler alanınız olsa bile, bu dolabın eklenmesi bir eve işlev ve tasarım açısından çok fazla değer katar.

Kısa şişe baharatlardan uzun şişe pişirme spreyi, zeytinyağı ve sirke şişelerine kadar belirli mutfak ürünlerini saklamak için alanınızı özelleştirin.

Bu resim, özellikle kiler için daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyulan her mutfak tasarımına güçlü bir katkı sağlayan çekmeceli dolap düzenleyicilere aittir.
Tasarımınıza çekmece düzenleyiciler ekleyin!

Atık Kutusu Depolama

En popüler mutfak çekmeceli dolap düzenleyicilerinden biri, çekmeceli çöp kutusudur. Bu, alan boyunca temiz, minimal bir görünüm oluşturmak için mükemmeldir. Bu depolama çözümü, çöp kutularınızı yerden ve yoldan kaldırırken atık kokularının havaya karışmasını da engeller.

Dolabın boyutu, bir temel mutfak dolabında kaç çöp kutusunun saklanabileceğini belirleyecektir. Örneğin, normal çöpler için kullanmak üzere bir çöp kutusuna ve karton gibi geri dönüştürülebilir öğeleri ayırmak için başka bir çöp kutusuna sahip olmak istiyorsanız, 18-21″ bir dolaba ihtiyacınız olacaktır.

Bu çekmeceli dolap düzenleyiciler, çöp kutularını kolayca erişilebilir tutarken çöpleri gözden uzak tutar. Üstte çekmeceli bir dolap veya tam boy bir dolap seçebilirsiniz. Bu dolaplara sorunsuz bir şekilde uyan standart boyutlu çöp kutusu 35-kuvarstır. Bu çekmeceli düzenleyicide yalnızca bir çöp kutusu istiyorsanız, o zaman 15” geniş versiyonu seçmek isteyeceksiniz.

Bu görüntü, en popüler mutfak çekmeceli dolap düzenleyicilerinden biri olan Çöp Kutusu Depolama’ya aittir.

Çekmeli Çöp Kutusu Ayrıntılarını Keşfedin !

Mutfak Temizliğinin Temelleri için Lavabo Tabanı Çekmecesi
Daha da uygun mutfak depolama için, küçük bir lavabo tabanı açılır düzenleyici kullanılabilir. Bu tarz mutfak düzenleyici, süngerler ve yıkayıcılar gibi bulaşık yıkama malzemelerini saklamak için mükemmel boyuttadır.

Bu aynı zamanda mutfak tezgahlarını ve lavabo alanını, modern mutfak tasarımını temiz ve düzenli tutmak için başka bir araç olan dağınıklıktan uzak tutar. Bu alanda bulaşık havluları ve diğer temel malzemeleri de saklamak isterseniz, 15 cm’lik çekmeceli dolap düzenleyici, bu öğeler için fazlasıyla yeterli depolama alanı sağlayacağından, kullanmak için harika bir seçenektir.

Bu görüntü, esas olarak mutfak temizlik malzemelerini saklamak için kullanılan kahverengi lavabo tabanlı çekmeceli saklama dolabıdır.
Çekme Seçeneklerine şimdi göz atın !

Banyo Tasarımlarında Çekmeceli Dolap Düzenleyicileri Kullanın
Mutfağın ötesinde, çekmeceli dolap düzenleyicileri bir banyo tasarımına dahil etmenin birçok yolu vardır. Popüler bir seçim, özellikle büyük bir birincil süitte, büyük banyo dolaplarına çamaşır sepetlerini dahil etmek olmuştur. Bu, kirli çamaşırları gözden uzak tutarak banyoyu güzel ve temiz tutacaktır.

Bir miktar çamaşır atma zamanı geldiğinde, onu dışarı çekip giysiyi başka yere aktarabilirsiniz. Çarşaf ve havlular için ayrı bir çamaşır dolabınız ya da kirli bir çamaşır sepetini saklayacak alanınız yoksa özellikle yerden tasarruf sağlayan akıllı bir çözümdür.

Aynı tarzdaki dolap ve çekmece düzenleyici, bir çamaşır odası tasarımına da uygulanabilir. Eklemeyi seçerseniz, büyük olasılıkla çamaşır sepetleri için birden fazla çekmeceli dolap düzenleyici ekleme alanınız ve fırsatınız olacaktır. Bu, çamaşırları renge ve su sıcaklığına göre ayırmayı çocuk oyuncağı haline getirecektir.

Bu görüntü, çamaşırları saklamak için kullanılan bir banyo tasarımındaki gri çekmeceli dolap düzenleyicimize ait.
Tasarımınıza bugün bir engel ekleyin!

Çekme Dolap Düzenleyicileri: Mükemmel Tencere ve Tava Depolama Çözümü
Tencere ve tavalar mutfağınızda çok değerli yer kaplayabilir. Pişirme kaplarının erişilebilir olmasını ancak gözden uzak olmasını istiyorsanız, açılır tepsiler gibi büyük bir çekmeceli dolap düzenleyici, dikkate alınması gereken harika bir çözümdür.

Kişisel tercihinize ve alanınıza bağlı olarak, düzenleyiciler ve derin çekmeceler dahil olmak üzere birkaç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Kcrraydolap’un tencere ve tava düzenleyicileri , kapakları rahat ve zahmetsizce saklamak için iki raf ve bu rafların altında tencere ve tavalar için geniş bir alan içerir. Düzenleyici, açılır kapanır bir tepsinin içinde dik durur ve tipik olarak, onu bir dizi taban dolabına dönüştürmek için dönüştürülebilen standart boyutlu bir çekmeceyle birlikte gelir.

Çekmecelere gelince , büyük tencere ve tavalara erişimi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Yuvarlanan tepsiler yaklaşık 21 inç derinliğindedir ve bu, standart boyutlu pişirme kaplarının düzenlenmesi için yeterince derindir. Bu çekmeceler dışarı kaydığından, bir alt dolabın arkasından bir şey almak için bir daha asla uzanmanız gerekmeyecek.

15″, 30″, 33″ ve 36″ dahil olmak üzere çeşitli genişliklerde mevcutturlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok genişlik olduğundan, mutfağınıza mükemmel şekilde uyacak bir tane mutlaka vardır.

Bu resim, çekmeceli dolap düzenleyicilere aittir – mükemmel tencere ve tava saklama çözümü.

Kcrraydolap’ta Çekmeceli Dolap Organizatörleri
Dar, 6 inç, 9 inç ve 10 inç çekmeceli dolap düzenleyiciler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, oldukça çeşitli çekmeceli dolap düzenleyiciler Kcrraydolap web sitesinde kolayca bulunabilir . Bu düzenleyicileri yerleştirmeyi seçtiğiniz odaların yanı sıra içlerinde saklamayı seçtiğiniz öğelerle gerçekten yaratıcı olabilirsiniz.

Bu dolap düzenleyiciler, tercihlerinize ve en önemlisi tüm depolama ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir. İster tencere ve tavalar, çarşaflar, kuru ürünler, fırın tepsileri veya tamamen başka bir şey olsun, Kcrraydolap’un sizin için çalışacak, yerden tasarruf sağlayan bir çözümü vardır.

Sizlere bir kaç dolap modellerimiz galeriyi gezebilirsiniz.