13
Şub

Ev ofis dolapları

Ev ofis dolapları, ofis dolabı modelleri, Ev ofisinizi yükseltmenin zamanı geldi mi? Evinizde böylesine önemli bir alan, biraz yaratıcı kişiselleştirme ile birlikte düşünceli bir planlamaya ihtiyaç duyar. Orada çok zaman geçirdiğiniz için, çalışırken üretken olabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğundan emin olun. Mükemmel ev ofisini yaratmak için 4 ipucu.

Bir koltuk, yüzen raflar ve ahşap tezgah ile kcr ve White ev ofis dolapları

Ev ofis dolapları
1. Masanıza Öncelik Verin

İster kendi başınıza ister bir tasarımcıyla birlikte ev ofisinizin alanını planlarken , masanın konumuna öncelik verin. Bu, bazı derinlemesine, karmaşık işler yapacağınız yer olacaktır. Bu nedenle, alanınızı tasarlarken, depolamaya kolay erişilebilen ve iyi aydınlatılmış bir yere yerleştirin.

Dikkate alınması gereken başka bir şey de masa yüksekliğidir. Genel olarak, 28-30″ yükseklik, oturma pozisyonunda en rahat olanıdır. İster bağımsız ister yerleşik bir masa alın, oturarak ayakta duran versiyonlar mevcuttur ve sağlığınız için iyi olması şöyle dursun, son derece popülerdir.

2. Depolama ve Şekillendirmeye Yatırım Yapın
Her şey için bir yere sahip olmak gibisi yoktur, özellikle de bir ev ofiste . Dağınıklık ve kaos kolayca bir standart haline geldiğinde, bunun yerine yüksek kaliteli depolamaya yatırım yapın. Ankastre ofis dolapları sizin için harikalar yaratabilir ve ihtiyaç duyduğunuz organizasyonu kolayca sağlayabilir.

Teşhir için çekmece tabanları, dosya dolapları, kalem çekmeceleri, uzun kiler ve hatta cam dolaplar ekleyin. Güncellenmiş, modaya uygun bir kapı stili ve içeriden aydınlatılabilen vitrinler kullanarak ev ofisinizle gurur duyun . Bu aynı zamanda daha açık depolama ve modern bir görünüm için hareketli rafları kullanmak için harika bir fırsat.

3. Kişiselleştir ve Süsle
Ev ofisinizde son rötuşları yapmak çoğu zaman en eğlencelisi olabilir. Benzersiz aydınlatma, desenli duvar kağıdı, boya ve dekoratif ahşap paneller gibi şeylerle alanınızı gerçekten kişiselleştirmek için bu fırsatı değerlendirin. Aksesuarlar için, açık raflardaki saklama kutularını, sulu meyveleri ve kişiliğe sahip kalem tutucuları kullanın.

Dosya klasörlerini, fazla kağıdı ve yazıcıyı dolaplarda saklayarak dağınıklığı en aza indirin. Dizüstü veya masaüstü bilgisayarlara yönelik teknoloji kabloları da görsel karmaşayı ortadan kaldırmak için düzenli bir şekilde sarılabilir. Alanınızı düzenli ve düzenli tutarak, daha az stresli olacak ve daha fazla işi kısa sürede bitireceksiniz.