13
Şub

Kiler saklama dolabı

Kiler saklama dolabı, kiler dolapları, modelleri, Mutfağınızda genellikle bir hareketlilik olması muhtemeldir ve kiler dolaplarınızdan bir eşyaya uzandığınızda baharat şişeleri veya çorba kutuları çığını patlatırsınız. Bu sorunu çözmek için şu andan daha iyi bir zaman yoktur.

Sürekli dağınıksa, neden bir mutfak kileri ihtiyacınız olan her şeyle dolu? Mutfağınızı verimli bir çalışma alanına dönüştürecek bu dolap ve kiler depolama fikirlerini keşfedin. Yuvarlanan tepsiler ve kapı rafları ile taban kiler mutfak dolabı.

Alt kiler mutfak dolabı

Yiyecek, tencere veya küçük ev aletleri için olsun, kiler saklama yeridir. Çocukların kendi atıştırmalıklarını almasını kolaylaştırmak ister misiniz? Hızlı erişim için kiler ürünlerini açığa çıkarmanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Kiler dolabımız tam çözüm. Her öğeyi kabinden dışarı kaydırmanıza izin veren kullanışlı açılır tepsilerle özelleştirilebilir – aradığınızı bulmak için daha fazla kazmanıza gerek yok.

Tembel Susan Dolabı
Ahşap dönen tepsiler ile tembel susan mutfak dolabı
Tembel Susan mutfak dolabı

İki ayrı dönen ahşap tepsi ile tembel bir susan köşe taban dolabı kullanın. Bu, ister büyük ister küçük olsun, çok miktarda öğeyi saklarken mutfağınızdaki köşeleri en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yoludur.

Baharatlık Eki

Baharat çekmecesi eki olan, baharatlarla dolu bir çekmece.
Baharat Çekmecesi dolabı aparatı

Özel bir baharat çekmecesi ile baharatları ocağınızın yakınında uygun bir şekilde düzenleyin . Katmanlı düzen dağınıklığı azaltır ve tüm baharat kaplarınızı kolayca görmenizi ve erişmenizi kolaylaştırır.

Çekmeceli Dolaplar
Açılır kapanır kiler tabanlı mutfak dolabı
Açılır kapanır kiler mutfak dolabı

2 tekerlekli açılır kapanır tepsi tabanlı mutfak dolabı
Açılır kapanır tepsi tabanlı mutfak dolabı

Dışarıya çekilebilen saklama dolabı düzenleyicileri, dışarı çekilebilen saklama dolaplarıyla hemen hemen aynı şekilde çalışır , ancak dikey bir tasarımdadır. Optimum rahatlık için ayarlanabilir raflı duvar ve taban dolapları sunuyoruz.

Konserve ürünleri, şişelenmiş sosları, kabartma tozlarını, kutulu ürünleri rafa koyduğunuz ve hızlı erişim için kolayca çıkarmak istediğiniz her şeyi saklayın. Tüm çekmeceli dolap kapakları ve sürgülü dolap çekmeceleri, yavaş kapanan menteşelere ve kayar parçalara sahiptir.

Bu kullanışlı çekmece ekleri, çekmeceli ve açılır dolaplara ek olarak, kcrraydolap tasarımcıları , dağınık mutfağınızı hayallerinizdeki şık ve fonksiyonel çalışma alanına dönüştürmek için en iyi fikirlere sahiptir.