15
Ağu

L Köşe Kanepe Takımları

L Köşe Kanepe Takımları, Aslında L şeklindeki kanepeler ile köşe kanepeler aynı denmektedir. Ancak bu iki model mobilya sektöründe farklı şekilde gruplandırılmıştır. Peki, L koltuk ile köşe kanepe arasındaki farkı biliyor musunuz? L koltuk modelleri ile köşe koltuk takımları arasında pek bir fark yoktur. Ancak köşe koltuk modellerinde iki köşe olduğundan ve şekli “u” harfine benzediğinden buradaki L koltuktan farklıdır. Çünkü L koltuk modelleri tek köşelidir.

Köşe koltuk deyimi, normal koltuk takımlarından farklı olarak köşesi olduğu için bu ismi almıştır. Köşe kanepe modelleri iki, üç hatta daha fazla köşeye sahip olabilir. Ancak L koltuk modellerinde sadece bir köşe bulunur. L kanepe ve köşe kanepe modellerini birbirinden ayıran tek fark budur. Günümüzde ev dekorasyonuna baktığımızda L koltuk ve köşe kanepe modern ve minimalist ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Hem evdeki alandan faydalanan bu modeller, hem de oldukça sıcak ve şık bir mekan yaratılmasına olanak sağlıyor.

Rahat ve Şık

Köşe koltuk ve L koltuk modellerini konforunuza uygun olarak seçmeniz oldukça önemlidir. Bu nedenle bu tip mobilya modellerini seçmeden önce iyi bir araştırma yapmanız ve koltuk modelinizin tüm özelliklerini bilmeniz gerekir.

KCRRAYDOLAP Mobilya, hem köşe koltuk modellerini hem de L koltuk modellerini konfor ve şıklığı bir araya getirerek tasarlar ve üretir. İstediğiniz köşe koltuk ve L koltuk modelini tamamen kişiye özel seçeneklerle üretebilen, Kcr Raydolap Mobilya’yı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir, ayrıca ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

Konforun Yeni Köşesi, Ev dekorasyonunun olmazsa olmazı koltuklar, evlerde konfor denilince akla ilk gelen unsurdur. Evlerde rahatlık, huzur ve aidiyet duygusunu temsil eden koltukların sunduğu konfor, KCR RAYDOLAP KÖŞE TAKIMI ile yeni bir boyut kazanıyor.

Dolgun yapısı, yumuşak dokusu ve ferah oturum tasarımı ile KCR RAYDOLAP KÖŞE TAKIMI yaşam alanınızda aradığınız konforu maksimuma çıkarıyor.

ÖLÇÜM BİLGİLERİ ÖZELLİKLERİ

  • Çağdaş görünümü ile sizi rahatlığa davet eden benzersiz tasarım
  • Modülleri ayrı ayrı kullanabilme
  • Çoklu kombinasyon oluşturma yeteneği
  • Farklı ebat, form ve desenlerde kırlentler
  • Yumuşak ve rahat koltuklar
  • 15 cm 36 DNS sünger kullanımı ile yüksek konfor
  • İki farklı renkte modern yüksek metal ayaklar

Bu 6 Kişilik Köşe Takımı ile bahçenizdeki her köşeden en iyi şekilde yararlanın. Bu modern ve şık salon takımı, geniş oturma alanı ile her aileye hizmet vermektedir. Toplanın ve o yaz akşamlarından en iyi şekilde yararlanın. İyi tasarlanmış koltuklar ve birlikte verilen minderler nihai rahatlama içindir.

Sürdürülebilir, az bakım gerektiren ve hava koşullarına dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 30 dakika içinde oturmanızı sağlayacak tıklama tertibatı! KCR RAYDOLAP büyük masa veya depolama masası ile konfigürasyonlarda mevcuttur. Keskin çizgileri ve açıları ile çarpıcı herhangi bir verandaya veya bahçeye biraz drama eklemek için ultra modern bir seçimdir.

Verde, cesur bir ahşap toz boyalı tüm hava koşullarına dayanıklı çerçeve ile tasarlanmıştır ve görkemli dış mekan kumaş minderleri ile süslenmiştir. Tüm yıl boyunca minderleri çıkarmaya gerek kalmadan dışarıda bırakılabilecek bir takım arıyorsanız kcr raydolap her hava koşuluna uygun kumaş seçeneğiyle donatılmış köşe kanepemizi tercih edin.

Daha fazla bilgi için sosyal medya hesabımız olan Facebook adresimizi ziyaret edebilirsiniz.