12
Eki

L Tipi Köşe Gardrop Modelleri

L Tipi Köşe Gardrop Modelleri Modern dünyada mobilya satın almakla ilgili bir sorun yok, para olurdu. Seçim çok büyük, çoğu zaman sadece yürüyen müşterilerin raflarına yakın. Ancak kaliteli, ucuz, işlevsel ve pratik ve en önemlisi güzel mobilyalar bulmak için gerçekten denemeniz gerekiyor. Yatak odasında rahat bir köşe gardrop tüm beklentilerinizi karşılayacak!

Özellikler ve faydaları

Bu mobilya hemen hemen her evde vazgeçilmezdir, dairede önemli ölçüde yerden tasarruf sağlayacaktır. Ağacın altındaki geniş bir renk yelpazesi, herhangi bir iç mekana organik olarak sığacak ve sizi çok uzun süre memnun edecektir, çünkü bu mobilyaların kalitesi o kadar yüksektir ki, hizmet ömrü neredeyse sonsuzdur.

Yatak odasında, bu gardrop, yumuşak bir koltuk ve mükemmel uyum sağlayan loş bir lambanın yanında rahat bir atmosfer yaratacaktır.

Hem yaratıcı bireylere hem de sofistike bilgiçlere uygundur. Artılara, odada yerden tasarruf sağlayan daha fazla ve kompozit cepheler ekleyebilirsiniz.

Türler

Köşe dolaplarının versiyonları ve türleri çoktur – radyal, zarif ve zarif vardır, ayrıca yarım daire biçimlidir – özellikle mükemmeliyetçiler için yaratılmış mobilyalara benziyorlar. Çoğu zaman, böyle bir koruma, içeride veya dışarıda aynalı iki kapıyı korur. Her şey, bu tür mobilyaların kullanımı rahat olacak şekilde yapılır.

Alışılmadık şekline rağmen, köşe gardrop işlevsel ve ferah kalır. Bu mobilyanın yarıçaplı versiyonları için iki farklı planlama sistemi vardır: üstten askılı ve alttan sabit. İlk düzenlemede, kontrol duvara, ikincisinde – zemine tutturulmuştur.

Bu tür mobilyaların üretimi için her zaman sadece yüksek kaliteli malzemeler ve kaliteli aksesuarlar kullanılır.

Bu tür dolapların her zaman çekmeceli bir sandıkla birlikte yapılması da uygundur, bu da onlara daha fazla kapasite sağlar.

Aynalı kapılar alanı genişletir ve odanın daha aydınlık ve ferah olmasına yardımcı olur. Uygulamada, genellikle ısmarlama imalatında, bu tür dolapları özel ve hatta benzersiz kılan çeşitli iç stiller kullanılır.

boyutlar

Çeşitlilik bununla da bitmiyor. Köşe gardroplar hem küçük hem de çok büyük olabilir.Orta boy yatak odaları için sadece günlük kıyafetlerinizin yer alması için küçük modeller önerilir.

Kabinin maksimum genişliği 3000 mm’ye kadar olmalıdır, bu da temiz bir görünüm ve dış ciddiyet sağlar.

Ayrıca sürgülü kapıları olduğu için nispeten az yer kaplar ve açılıp kapanmak için alana ihtiyaç duymaz.

Sürgülü dolaplar, sıradan insanlar arasında giderek daha popüler hale geliyor. Doğru bedeni bulmak genellikle çok zordur, ancak bu en önemli şey değildir.

Renk çözümleri

Dolaplar için ana renk ve ton seçeneklerini düşünmenizi öneririz. Renk seçimi odanın amacına bağlıdır. Klasik seçenekler için standart çözümler daha uygundur. Çocuk yatak odaları için parlak tek renkli renkler genellikle çeşitli kombinasyonlarda kullanılır. Rus üreticiler, tek renkli, odunsu ve fantezi olmak üzere üç ana kategoriye ayrılan çok çeşitli suntalar sunmaktadır. Yetişkin bir oda için, sakin süt tonları ve beyaz bronz en uygunudur.

Malzeme

Mobilya tasarımı farklıdır, ancak malzeme seçimi de öyle. Sunta – çok zengin olmayan mobilya alıcıları kategorisi için çok önemli olan en yaygın ve aynı zamanda ucuz malzemedir. Özellikle bu tür ahşap dolap imalatında kullanılmaktadır. Sunta kullanmanın birçok avantajı olduğu için bu seçimi açıklamak oldukça kolaydır. Bunlar arasında dayanıklılık, dayanıklılık, bakım kolaylığı, çalışma güvenliği ve ayrıca neme ve çok düşük sıcaklığa karşı direnç sayılabilir.

Hem herkesin aşina olduğu hem de ahşap altında yapılan, parlak ve hatta kabartmalı birkaç çeşit lamine sunta vardır.

Nasıl seçilir?

Bugün çok acil bir sorun, dairede mobilya için yer olmamasıdır. Sonra köşe kabin kurtarmaya geldi ve yatak odanızda gerçekten yer tasarrufu sağlıyor.

İlk önce gardırobun olacağı yere karar vermelisiniz.

Çocuk mobilyaları için en iyi kalite elbette odada güvenli bir düzenlemedir. Ek olarak, bebek için ibebel’in hangi malzemeden yapıldığı seçimi çok ama çok ciddiye alınmalıdır.Dolap alerjisi olanlar için tehlikeli olmamalı ve mutlak koku yaymamalı, aksi halde çöpe atılmalıdır.

Ebeveyn yatak odası için gardrop seçerken bina koruması önemli bir detay haline gelir. Keskin köşeler olmadığından emin olun. Tüm çıkıntılı parçacıklar, tümsekler ve kenarlar dövülerek çıkarılmalıdır. Aynalı kapaklı bir dolap takarsanız, gerçekten dayanıklı olduklarından emin olun. Koruyucu PVC film kullanılan yüzeylerde modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Camın darbeye dayanıklılık özelliklerini önemli ölçüde artırır ve kazayla kırılırsa camın kırılmasını önler.

Her durumda, gardrop geniş olmalı ve yatak odanıza tam olarak oturmalıdır.

Birçok departman olmalı, işlevsel ve rahat olmalı.

İç dolgu

Dolabın içinde, metal takviyeli şap kullanarak güvenilir bir montaj rafı görebilirsiniz. Bu sayede raflar çok fazla ağırlığı kaldırabilir ve kendilerini eşit olarak dağıtabilir. Bu tür mobilyalardaki detayların köşeleri, tüm yapının kalitesi hakkında şüpheye yol açmaz.2 mm kalınlığındaki darbe emici kenar, darbelere ve hasara karşı koruma sağlar.

Çekmeceli iç modül, bu değerli eşyanın sahibinin ihtiyaç duyduğu çok sayıda giysi ve diğer eşyaları gardıroba sığdırmanıza da olanak tanır.

50 kg’a kadar yüklere dayanırlar ve mükemmel kurulum ve yumuşak, sessiz kapanma, ilk kullanım dakikalarından itibaren sizi şaşırtacaktır.

İlk önce, bir santimetre hassasiyetle bir ön ölçüm yapmanız gerekir. Verilere dayanarak, gelecekteki gardırobun bir taslağını çizin. Ölçümler üç milimetre hassasiyetle yapılır, burada her şey o kadar şartlı değildir, bu yüzden aşağı yuvarlamanız gerekir. Kapılar için, iç kısımdan farklı olabileceğinden, nişin dış yüksekliğini ve genişliğini ölçüyoruz.

Kabinin montajı yan bölümlerden biriyle başlar.

Daha sonra yapının kararlılığı ve sağlamlığı için amplifikatör kurulur. Ardından, sonraki parçaların montajından sonra erişilemeyecek olan vidaların üzerine dekoratif kapaklar koyuyoruz. Daha sonra raflara koyuyoruz ve yavaş yavaş tüm bölümleri topluyoruz. İç yapının ve çerçevenin montajından sonra, kabinin görünümünden ve ergonomisinden sorumlu olan sürgülü kapılar monte edilir.

Maliyeti

Dolapların fiyatı oldukça küçükten çok etkileyici bir miktara kadar değişebilir. Boyut, doku, malzeme, teslimat, bireysel / özel montaj gibi birçok faktöre bağlıdır.

Bu koşullar, köşe gardrop satın aldığınız satıcının temsilcisi ile önceden görüşülmelidir.

İç tasarımda modern fikirler

Hafif bir köşe dolabı satın almak istiyorsanız “kayın” veya “süt meşesi” rengine dikkat edin. Bu gölgeler “sıcak” ve evinizde hareketli bir konfor atmosferi yaratmak için mükemmel bir seçenek olacaktır. Tüm siyah fit “italyan fındık” ve “zebrano” sevenler için. Tabii ki, çoğu iç mekandaki kişisel zevkinize bağlıdır.

Örneğin, dolap kapaklarını kendi ellerinizle dekore edebilirsiniz. Bu, apartmandaki durumu değiştirmenin gerçekten yaratıcı ve olağanüstü bir yolu olacaktır. Dekupaj tekniği de bu tip mobilyalarla iyi görünecek. Organik olarak odaya sığacak.

Parlak dolaplar her zaman aydınlık bir iç mekanda iyi görünür, dekore eder, odayı daha geniş ve aydınlık hale getirir.Kırmızı gardrop, duvarlardaki koyu ahşap renkleri için mükemmeldir. Ahşabın en doğal renklerinin şimdi alakalı olduğunu unutmayın, çünkü genel olarak her şey doğal ve doğaldır.

Daire küçük olduğunda ve depolama sorunu arttığında, köşe gardropu görünüşte umutsuz durumlarda çok yardımcı olur. Böyle bir model, odanın köşesinde bulunan yeterli miktarda alan tasarrufu sağlayacaktır. Ne yazık ki, önemli bir AMA var: ısıtma cihazları olmadan uygun bir açı bulmanız gerekiyor.

Ayrıca yatak odalarında, odaya bir tür gizem ve hatta romantik bir atmosfer veren mükemmel yarıçap modelleri görüyoruz. Büyük dolap kapıları odayı görsel olarak genişletir. TV için nişli mobilyalar da popülerdir.

Köşe mobilya mobilyalarının neredeyse hiçbir dezavantajı yoktur.

Bir odayı herhangi bir düzen ve en sıradışı ve hatta saçma tasarımla güzelce donatmanıza izin veriyorlar.

Dolabın kendisine ek olarak, yeni mobilyalarınızı süsleyecek ek unsurları kullanabilirsiniz. Sürgülü kapı kaputunun birçok mutlu sahibine, üzerine özel bir kenara tutturulmuş küçük fenerler asmaları tavsiye edilir.

Bir köşe gardrop satın almak, tüm yatak odası düzenini gözden geçirmek ve yeni ve inanılmaz derecede ilginç bir şey bulmak için mükemmel bir nedendir.

Bir kişi hayatının çoğunu yatak odasında geçirdiğinden, atmosfer uygun olmalıdır. Bu oda sadece rahat olmamalı, aynı zamanda sahibinin durumuna ve zevkine de uygun olmalıdır.

Mağzamıza ulaşım: https://www.facebook.com/kcrraydolap/about