15
Ara

Lüks iç tasarımlı gardrop

Lüks iç tasarımlı gardrop modelleri çeşitleri ve fiyatları detaylı bilgilendirme.

Kaç çift bir yatak odası döşemekte zorlandı ve bunu yapmak için uzun süre düşünmek zorunda kaldı ve belki de gardropları için doğru beden için “mücadele” etti? Ne de olsa, yatak odasında böylesine hantal bir mobilya parçasının varlığı, insanları büyük ölçüde etkiler ve eğer yapabilselerdi, çok daha pratik uygulanırdı. Bunu sizler için en iyi ve modern hale getirdik.

Ama yatak odasında gardrop olması gerçekten vazgeçilmez bir kolaylık ve sonuçta günümüz gardropları çok hacimli olmalarına rağmen gerçekten çok güzeller.

Bir mobilya, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'Masko N小 SOCIETY SOCIETY SOCIETY SOCIETY KCR ÖZEL ÖLÇÜ GİYİNME ODASI +90 533 972 10 42 kcrraydolap.com' görseli olabilir

Lüks iç tasarımlı gardrop modelleri

Bu nedenle, yatak odasına yeterli ve estetik açıdan geçerli bir gardrop yerleştirmek isteyenler için dış görünüm büyük önem taşır, ancak giysilerin iyi bir şekilde düzenlenmesi için iç alanların (raflar, kapılar, çekmeceler) bölümlere ayrılması daha da önemlidir. .

Bu nedenle, hayatımızın büyük bir bölümünde bize eşlik edecek gardıroba karar verirken takip etmemiz gereken temel kriter, her giysi için çok büyük olmayan, gereksiz israfı önlemek için uygun bir alan ayırmak ve bariz için çok dar. pratik nedenler (kıyafetlerin düzensizliği veya buruşması) ve ardından dolaba koyacağımız (veya koyacağımız) şeyi, onu barındırmak için odanın içinde sahip olduğumuz fiziksel alanla karşılaştırın.

Gardırobun iç dizaynı

Genel olarak, sarkan kadın ve erkek giysileri maksimum 140 cm yükseklik ve 50 cm derinlik kaplar (şemalara bakın), bu nedenle en mantıklı çözüm, tesadüfen sadece derinlik olan 60 cm derinliğindeki kaplarda kıyafetleri profilde düzenlemektir. standart dolaplardan. Ancak 60 cm’den daha az derinlikteki giysiler için dolaplar piyasada bulunabilir (veya yapılabilir).

Bir oda çok dar olduğunda kullanışlı kaplardır, ancak bu durumda elbise askısı gardırobun bir tarafından diğerine gitmek yerine arkadan kapıya gider ve kapının hemen üzerindeki yapıya sabitlenir: giysiler bu nedenle düz ve yaklaşık 120 cm genişliğinde (yani iki kapılı gardropta) görünür şekilde, gardrop derinliği kadar, yani 45-50 cm olacak şekilde iki çubuk yerleştirilebilir, her birine 7-8 erkek takım elbise asılabilir.

Takım elbise ve paltoların asılacağı gardrop iç bölmesinin yüksekliği 135 cm’den, erkek takım elbise bölmesinin yüksekliği ise 110 cm’den az olmamalıdır.

Kazaklar, tişörtler ve çarşaflar için en fazla dört parça içeren çekmeceler veya özel çıkarılabilir tepsiler (cm. 60 x 40) hazırlamanız önerilir. Genel olarak keten ve diğer katlanabilir giysiler, bir raf ile diğeri arasında cm boşluk bırakmaya dikkat edilerek mobil raflarda yer bulacaktır.

Bariz pratik nedenlerden dolayı yaklaşık 45. Ceketler ve askılı kadın gömlekleri gibi daha kısa giysilerin boyu 60 ila 110 cm arasındadır. Bu nedenle, gardrop içinde kolaylık sağlamak için, biri düşük, yerden erişilebilen, mevsimlik giysiler için kullanılacak, diğeri ise sezon dışı giysiler için daha yüksek olmak üzere iki alan sağlanabilir.

Kümesi değiştiğinde, her zaman elinizin altında olması için yukarıdaki kıyafetleri aşağıdakilerle değiştirin. Ayrıca piyasada dolapların üst kısmındaki kıyafetleri merdivene veya tabureye çıkmanıza gerek kalmadan çıkarabileceğiniz özel mekanizmalar bulunmakta ve bu sayede her işlem çok kolay hale gelmektedir.

6 kapılı gardrop sonuçta, bir gardırobun iç donanımı çok basit, kişisel çarşaflar ve gömlekler için sadece birkaç çekmece, ayakkabılar için donanımlı bir dolap ve ev tekstili, valizler ve çantalar için raflar.

Naylon poşetlerin içine kapatılan yorganlar, diğer eşyalara ulaşımı kolaylaştırmak için en üstte, en hantal konumda düzenlenmiş raflarda yerini bulacaktır. Hijyeni kolaylaştırmak için, kötü kokuları önleyen ve güveleri (neredeyse görünmez ama gerçekten yıkıcı) yünlü giysilerden oldukça uzak tutan özel gardrop parfümlerinin kullanılması tavsiye edilir.

Mevcut alan izin verirse, her çift kişilik yatak odasında, iki kişilik (kendisi ve kendisi için) tamamen yeterli bir gardrop ve sabahlık, gömlek ve ayakkabıların yerleştirilebileceği çok kolay erişilebilir bölmeler elde etmek için odanın en azından bir kısmını feda etmek her zaman iyi olacaktır.

Böyle bir çözümün bazı tavizleri gerektirdiği açıktır, ancak “maliyetler” her zaman pratikliğin “avantajları” tarafından ödenir.