01
Tem

Membran Kapaklı Dolap

Membran Kapaklı Dolap Modelleri

Modern dolap tasarımları yaratan membran kapaklı dolap modelleri, membran kapaklı mutfak dolaplarının değişmeyen modelleri!  Kır evi tipi olarak en çok kullanılan mutfak dolabı modelidir.  Tüm mutfaklara farklı bir tasarım getiren bir model olarak müşteri istekleri her zaman istenilen model olmaktadır.

Membran kapaklı dolap modeli tarzı, son zamanlarda büyük talep gören toptancılar arasında çok güzel bir görünüme sahip olup, membran kapaklı dolap modelleri fiyat artışı nedeniyle piyasada hammadde artışına yansıyarak üretimi zorlaştırıp üretmeyi zorlaştırmaktadır.

Membran kapaklı mutfak dolabı modeli sat, son zamanlarda şikayet ediliyordu, ayrıca kaplamanın solması veya renginin solması gibi ufak tefek şikayetler de var.  Ancak membran örtü ve baskı makinelerinin üretimi için kalifiye ve yetkin çalışanlarla iş birliği her zaman çözüm olacaktır.

Folyo kapak modeli, tüm dolap modelleri için tüm mutfaklarda isteğe bağlı olarak kullanılabilen bir mutfak dolabı kapısıdır. Membran mutfakların mutfaklarda seçenek olarak tercih edilmesinin sebebi camsız çok güzel modellere sahip olmalarıdır. Membran kapaklı kaliteli bir mutfak modeli siz değerli müşterilerimize uzun yıllar hizmet etmelidir. Membran kapak dolap modeli mat lake mutfak dolabı yapma imkanına sahip tek modeldir.

  MEMBRAN KAPAK AVANTAJLARI NELERDİR?

  • Suya ve hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.  Laminat kaplamaya göre uzun yıllardır kullanılmaktadır.
  • Parlak ve mat renk seçenekleri mevcuttur.  Ayrıca farklı yüzey dokularına sahiptir.
  • Hafif bir deterjan ve nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır.
  • MDF yüzeye sabitlendiği için kenarlarda PVC bant gerekmez.
  • Yüzeyi pürüzsüzdür.
  • Akrilik örtülere göre daha ekonomiktir.

MEMBRAN MUTFAK FİYATLARI

Membran kapaklı dolap fiyatları sandığınız kadar yüksek değil.  Fiyatlar işin türüne göre değişmektedir.  İyi bir granit tezgah seçmek, mutfağınızın maliyetini 3.000 dolara kadar çıkarabilir.

Porselen veya çelik kulplar yerine alüminyum kulplarda ısrar ederseniz fiyatlar binlerce doları bulabilmektedir.  Ülkenin en iyi dolap üretici firması olarak müşterilerimize sadece “Ekonomik bir membran mutfak mı yoksa birinci sınıf malzemelerle muhteşem bir membran mutfak mı istersiniz?” Diye soruyoruz.

Ucuz ve kaliteli membran mutfak modeli istiyorsanız mail, telefon veya whatsapp ile iletişime geçerek ölçülerinizi sağlayabilirsiniz, en kısa sürede ücretsiz keşif ekibi gönderip size en uygun fiyatları sunalım.  Membran mutfak dolaplarınızı en hızlı şekilde birleştirip, mutfağınıza monte ediyoruz.

 Membran Mutfaktan sipariş verirken dikkat edilmesi gerekenler

Ülkemizde en çok tercih edilen dolaplardan biri de membran dolaplardır. Bunun sebebinin membran mutfaklar ile ekonomik veya zengin mutfaklar tasarlamanın mümkün olduğundan bahsetmiştik.  Bukalemun görünümlü membran kaplama ile ahşap veya açık renkli mutfaklar da tasarlayabilirsiniz.  Kısacası bu zengin mutfak lambrisinde dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var.  Bunları parça parça inceleyelim.

Parlak beyaz zar zamanla sarıyı kaplayacaktır.  Bu nedenle parlak bir model seçecekseniz akrilik mutfak dolapları veya parlak mutfak dolapları tercih etmelisiniz.

Ustanızı Akıllıca Seçin: Usta Şefinizi ve şirketinizi akıllıca seçin.  Uzman bir zanaatkar ücretinden feragat eder ve sizin için birinci sınıf bir membrana karar verir.  Piyasada farklı kalitelerde membran örtüler bulunmaktadır ve ikinci kalite membran örtüler ilk bakışta şık görünse de kısa sürede pişman olabilirsiniz.

Membran kapaklı dolap tasarımlı bir mutfak yapacağını söyleyen ustanıza membran yapıştırıcıyı yoğun bir şekilde kullanmasını tavsiye edin.  Mutfak dolaplarınızı sipariş ettiği her yerde, tutkal yoğunluğu yüksek kaliteli bir ürünü tercih etmelidir. Tutkal yoğunluğu çok önemlidir.

Mutfağınızın saygın firmalardan çok kullanışlı, sağlıklı ve dayanıklı bir membran ile kaplandığından emin olun.