11
Şub

Modern Bar Dolapları

Modern Bar Dolapları, Bar dolapları, herhangi bir modern ev tadilatına güzel ve akıllı bir ektir. Aslında, ev içi bir bar genellikle yaklaşık %70’lik tüketiciye (yatırım getirisi) sahiptir. Dolayısıyla bu dolaplar hem tasarım hem de işlevsellik açısından bir eve değer katar.

Ev bar dolapları, arkadaşlarını ve ailesini sık sık eğlendirmeyi seven potansiyel bir ev alıcısı için özellikle değerlidir. Servis tabakları ve bardakların yanı sıra kokteyl karıştırıcıları ve alkollü içecekler için geniş saklama alanı eklerler. Resim, bir evdeki bar dolaplarına aittir. Bar dolapları, herhangi bir modern ev tadilatına güzel ve akıllı bir ektir.

Bar Dolaplarının Diğer Dolaplardan Farkı Nedir?
Bar dolapları, diğer dolap türlerinden temel olarak ev içinde hizmet ettikleri işlevde farklılık gösterir. Hala standart dolaplar olsalar da, ev bar dolapları, kokteyller için içecek takımlarını ve eğlenceli geçirilen geceler için çeşitli tabak takımlarını saklamak gibi özel bir amaca sahiptir.

Gerçek dolaplar söz konusu olduğunda, aynı yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler, ancak şarap rafları ve kadeh takımı rafları gibi bar dolaplarının benzersiz tasarımı onları diğerlerinden ayırır. Bar dolaplarınız mutfak dolaplarıyla aynı çevredeyse, uyumlu bir görünüm ve his yaratmak için tasarım yaparken stili eşleştirmek iyi bir fikirdir.

Resim, evdeki bar dolaplarına aittir. Bar dolapları, ev içerisinde hizmet ettiği işlev bakımından diğer dolap türlerinden farklılık göstermektedir.

Tüm Dolap Stillerini şimdi keşfedin!

Bar Dolapları Evinizin Görünümünü İyileştirebilir mi?
Bar dolapları kesinlikle evinizin genel görünümüne ve hissine katkıda bulunabilir. Modernden vintage bar dolaplarına kadar bu dolaplar, gelişmiş bir tasarım oluşturmak için evinizdeki mobilya ve dekorla birlikte çalışır. Ayrıca, evinizde bir mini buzdolabı ve geniş bir tezgah alanı ile tamamlanmış özel bir lavabolu bara sahip olmak lüks bir özelliktir.

Bu tezgah alanı, bir yemek alanı olarak hizmet verme yeteneğine sahiptir ve konukları mutfaktan , özellikle eğlenceye adanmış bir alana taşır. Bu tür bir tasarım, size atıştırmalık ve içecek hazırlamak için daha fazla alan sağlarken, mutfak ev yapımı yemekler için kullanılırken konuklara sosyalleşmek ve rahatlamak için daha fazla alan sağlar.

Resim, bir evdeki bar dolaplarına aittir. Bar dolapları kesinlikle evinizin genel görünümüne ve hissine katkıda bulunabilir.
Bar dolapları hakkında Tasarımcınızla Konuşun !

En İyi Bar Dolabı Fikirleri
Evinizde ıslak bar tasarlamak söz konusu olduğunda alabileceğiniz sonsuz yönerge var. En çok hangi iç tasarım stiline ilgi duyuyor olursanız olun, bar dolaplarınızda bu stili ortaya çıkarmanın yolları vardır. Barınızı benzersiz kılmak için içecek soğutucusu, şarap rafları, cam kapılar veya önemli kişiliğe sahip bir kapı stili gibi özel aksesuarlar ve ayrıntılar da uygulayabilirsiniz. İşte eviniz için en iyi bar dolabı fikirlerinden bazıları.

Buzdolaplı Bar Dolapları
Elinizde stok mikseri ve soğuk bira bulundurmak istediğinizde listenin ilk sırasında en uygun çözümlerden biri, buzdolabıyla birlikte bir bar dolabıdır. İçecek soğutucuları, bir yandan en sevdiğiniz kokteyl mikserlerine, yerel biralara ve alkolsüz içeceklere kolay erişim sağlarken bir yandan da mükemmel bir şekilde soğutulmasını sağlayan bir dizi dolap içine yerleştirilmiştir.

Tasarım açısından, eğlenceli renklerdeki vintage mini buzdolaplarından modern cam cepheli stillere kadar pek çok seçenek var. Eklektik, modern veya arada bir yerde her stil için bir şeyler var. Bar dolaplarınıza bu kolaylığı da eklediğinizde mutfağa gidip gelme derdine son verebilirsiniz.

Bu görüntü, buzdolabı bulunan bar dolaplarına aittir. İçecek soğutucuları, en sevdiğiniz kokteyl mikserlerine, yerel biralara ve alkolsüz içeceklere onları soğuk tutarken kolay erişim sağlayan bir dizi kabine doğrudan yerleştirilmiştir.

Burada daha fazla bar Depolama Fikri alın !

Modern Bar Dolapları
Özellikle modern bir tasarıma ilgi duyuyorsanız ve bunu evin geri kalanından bar alanına taşımak istiyorsanız, o zaman modern bir bar dolabı tam size göre. Aydınlık ve parlaktan koyu ve sofistikeye kadar tasarım açısından gidebileceğiniz birçok yön vardır.

Ek olarak, daha lüks bir tasarım için, bardakları ve servis tabaklarını temizlemek için paslanmaz çelik bulaşık makinesi, ek bir lavabo veya misafirlerinize kapuçino servis etmek için bir kahve barı gibi eklenebilecek çeşitli seçenekler vardır.

Bar dolapları söz konusu olduğunda, çalkalayıcı stili en modern seçimdir ve klasik beyazdan koyu abanoz rengine kadar pek çok güzel renkte mevcuttur. Cam dolap kapı panelleri, en sevdiğiniz içecek takımlarını, kaliteli tabakları ve ev dekor parçalarını sergilemek için harika, zarif, yükseltilmiş bir dokunuş. Bar dolaplarınıza modern bir hava katacak diğer tasarım seçenekleri arasında fırçalanmış nikel kulplar, beyaz mermer tezgahlar ve açık raflar gibi şık kabin donanımları bulunur.

Görüntü, modern bar dolaplarına aittir. Özellikle modern bir tasarıma ilgi duyuyorsanız ve bunu evin geri kalanından bar alanına taşımak istiyorsanız, o zaman modern bir bar dolabı tam size göre.
Bugün daha modern bar Tasarım Fikirleri edinin!

Mini Bar Dolapları
Daha küçük bir eviniz varsa ve ıslak bar tasarımını mutfağınıza dahil etmek istiyorsanız, mini bar dolabı sizin için en iyi seçim olabilir. Alanın işlevselliğinden ödün vermeden mutfak tasarımınıza dahil etmenin birçok yolu vardır.

En uygun yollardan biri, mutfak adası içinde şarap rafı rafları kurmaktır. Bu raflar, geçici bir şarap rafı ve içecek kapları, servis tabakları veya diğer temel ihtiyaçlar için saklama alanı olarak kullanılabilir. Bu tip mini bar dolabı, size sunulan alanı en üst düzeye çıkarırken tasarıma bir incelik ve ilgi unsuru ekler.

Bir başka müthiş tasarım yaklaşımı da, mutfak tezgahınızın bir köşesini seçip bar dolabı alanına dönüştürmek olabilir. Bir mutfak kahve barı gibi, saklama konusunda gerçekten yaratıcı olabilir ve tüm renkli mikserlerinizi, güzel bardak takımlarınızı ve kokteyl hazırlama malzemelerinizi sergileyebilirsiniz.

Daha küçük bir alanla çalışırken bile bu alanı ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygun şekilde özelleştirebilirsiniz. Kcrraydolap tasarımcınız, ıslak bar istek listenizdeki her bir öğeyi işaretleyen özelleştirilmiş bir tasarım bulmanızda size yardımcı olabilir.

Bu görüntü bir evdeki mini bar dolabına aittir. Daha küçük bir eviniz varsa ve ıslak bar tasarımını mutfağınıza dahil etmek istiyorsanız, mini bar dolabı sizin için en iyi seçimdir.
Akıllı Depolama Çözümlerini burada bulun!

Klasik Bar Dolapları

Daha eklektik veya retro esintili bir iç tasarım stiline ilgi duyuyorsanız, kendi evinizde vintage bir bar dolabı tasarımı oluşturabilirsiniz. Zevkli kemerlerden eskitilmiş krem ​​renkli dolaplara ve eski dolap donanımına kadar, nostaljik bir havası olan ev bar dolapları, bir alana çok fazla kişilik katar.

Mekana renk katarken içeceklerinizi güzel bir şekilde soğutmak için bir retro pastel mini buzdolabı kurarak bunu bir adım öteye taşıyın. Özel parçaları sergilemek için geleneksel tarzda dolaplar ve cam paneller nostaljik, uyumlu bir görünüm yaratacaktır.

Bu görüntü, bir evdeki eski bar dolaplarına aittir. Daha eklektik veya retro esintili bir iç tasarım stiline ilgi duyuyorsanız, kendi evinizde vintage bir bar dolabı tasarımı oluşturabilirsiniz.
Bar Tasarımınıza vintage stili ekleyin !

 

Beyaz Bar Dolapları

Canlı, hafif ve havadar bir tasarıma ilgi duyuyorsanız, beyaz bar dolapları evinize mükemmel bir katkı olacaktır. Beyaz dolap, tasarım tercihleriniz için neredeyse boş bir tuval görevi görebilen inanılmaz derecede çok yönlü bir seçimdir.

Modern bir beyaz mutfağa sahipseniz ve aynı çevrede ev bar dolapları kurmak istiyorsanız, uyumlu bir tasarım oluşturmak için bar dolaplarınızı eşleştirin. Bu şekilde, iki alan birbirini güzel bir şekilde tamamlayacak ve evin her yerinde hoş bir akış sağlayacaktır.

Kabini, şık, kadınsı bir tasarım için pirinç dolap donanımı ve cam ek parçalarla veya ultra şık ve modern bir görünüm için mat siyah donanımla eşleştirin. Beyaz dolaplar boş bir sayfadır, bu yüzden yaratıcı olun ve hayallerinizdeki bar dolaplarını ve eğlence alanını yaratın.

Bu görüntü, bir evdeki beyaz bir bar dolabına ait. Ferah, hafif ve havadar bir tasarıma ilgi duyuyorsanız, beyaz bar dolapları evinize mükemmel bir katkı olacaktır.
Şimdi tüm Beyaz Bar Dolabı Stillerini keşfedin !

Siyah Bar Dolapları
Daha koyu olgun bir estetik için siyah bar dolapları sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Bu estetik, bodrum barınız veya oturma alanınız için rahat bir toplanma alanı yaratır. Karanlık bar dolapları, herhangi bir odaya anında sıcaklık katan üst düzey, çağdaş bir görünüme ve hisse sahiptir.

Eviniz, arkadaşlarınız ve aileniz için kolayca toplanma yeri haline gelecektir. Eksiksiz bir tasarım için zarif siyah bar dolaplarınızı klasik fırçalanmış nikel dolap donanımıyla ve korkak bir backsplash ile eşleştirin.

Bu görüntü siyah bar dolaplarına aittir. Daha koyu olgun bir estetik için siyah bar dolapları sizin için daha iyi bir seçenek olabilir.
Tüm Siyah Bar Dolabı Stillerini bugün keşfedin !

Kcrraydolap’ta Ev Bar Dolaplarını Bulabilir misiniz?

Kcrraydolap, hemen hemen her renk, kapı stili ve yapı tipinde çok çeşitli yüksek kaliteli ev bar dolapları sunar. Siz ve Kcrraydolap tasarımcınız, tarzınıza ve saklama ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacak özel kabini belirledikten sonra, bar kabini tasarım detaylarınızı backsplash, tezgahlar, cihazlar ve kabin donanımı ile tamamlayabilirsiniz. Islak bar dilek listenizi oluşturun, ücretsiz dolap kapısı örnekleri alın, seçimlerinizi kilitleyin, siparişi verin ve ardından çarpıcı yeni ev bar dolaplarınızın keyfini çıkarın.