12
Tem

Özel Ölçü Dolap

Özel Ölçü Dolap

Özel ölçü dolap alanında, Türkiye’nin önde gelen özel mobilya üreticisi olarak sizlere sunduğumuz özel hizmetten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ölçülerde dolaplar üretmekteyiz.  Kaliteye olan bağlılığımız, tasarım ve üretim sürecinin her yönüne uzanmaktadır. Ismarlama mobilya modellerimiz için yalnızca en kaliteli malzemeleri tedarik ediyoruz.

Sipariş onayı tamamlandıktan sonra 6-8 hafta içerisinde tamamen size özel üretimi sıfırdan üretiyoruz.

Tasarımcılarımız, eviniz için tamamen benzersiz özel ölçü dolap modelleri oluşturma konusunda uzmandır.  Tarzınıza ve dekorunuza kusursuz bir şekilde uyum sağlarken her kişi için kullanımını en üst düzeye çıkaran depolama çözümleri yaratıyoruz.

özel ölçü dolap fiyatları

Dolap tasarımlarımız tamamen özeldir, bu da pratik ancak şık bir son çözüm sağlamak için rengi ve kaplamaları seçeceğiniz anlamına gelir.  Daha küçük bir alanda düzenli depolama veya en değerli eşyalarınızı barındırmak için büyük bir dolap arıyorsanız, tasarımcılarımız mükemmel nihai çözümü bulmak için sizinle yakın iş birliği içinde çalışacaklardır.

Ürünlerimizin tamamı istediğiniz özel ölçü dolap modellerine göre yapılmaktadır.  Kapılı yatak odası dolapları farklı ölçü ve modellerde yapılabilmekte olup, fiyat istediğiniz kapı modeline ve ölçüsüne göre değişmekte olup, iç tasarımı ihtiyaç ve isteklerinize göre size özel olarak tasarlanmaktadır.

Farklı kapak modellerinden tarzınıza en uygun olanı seçebilir veya kendi modelinizin yapılmasını talep edebilirsiniz.

Özel Ölçü Dolap Nasıl Yapılır?

Özel ölçü dolap kategorimizde hayal ettiğiniz ama gerçekleştiremediğiniz tüm tasarımlarınızı bulabilir veya bizimle iletişime geçerek mimarlarımızın size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kategoride özel ölçü dolaplara ulaşabilir, bu sayede ürünü daha yakından takip edebilir ve ihtiyacınızı hemen bulabilirsiniz.  Tüm ürünlerimizi isteklerinize göre üretiyoruz.  Geniş ürün yelpazemizde, sizlerin istekleri doğrultusunda dayanıklı malzemelerden modeller oluşturmaktayız.

Özel Ölçü Dolap Modelleri

Tüm aile bireylerine hitap eden ürünlerimiz, birden fazla kişinin paylaştığı odalarda yerden tasarruf sağlar ve evinize yeni ve modern bir hava getirir.

Üründen daha fazla verim almak ve güvenle kullanmak için satın alırken dikkatli olmalısınız.  Peki, ‘Hangi ürün iyi?’, ‘Mobilya seçerken nelere dikkat edilmeli?’  Yazımızda bunun gibi tüm sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Sağlamlık, mobilya almaya karar verirken en önemli kriterlerden biridir.  Sağlamlığı iki farklı noktadan değerlendirmek mantıklıdır.  Bunlar malzemenin dayanıklılığı ve birleşim yerlerindeki mukavemettir.

Mobilyanın iskelet sistemini oluşturan malzeme eğilme, kırılma gibi sorunlara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır.  Doğal ahşap bu konuda güvenilir seçeneklerden biridir.  Mobilyayı oluşturan parçaların birbirine sıkıca bağlı olduğundan emin olun.  Sizlere sunduğumuz tüm mobilya modelleri bu kriterlere uygun özelliklere sahiptir.

 

 Özel Ölçü Dolap Fiyatları

Özel ölçü dolap kapsamında, size en uygun fiyat, kampanya, kiralık satın alma ve modeli web sitemizi inceleyerek veya özel tasarım ürünler için bizimle iletişime geçerek bulabilirsiniz.  Seçtiğiniz ürünler Türkiye’nin her yerine sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi kapınıza kadar anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla gönderim yapmaktayız.

Özel boyutlu bir dolap için doğru boyutu seçme

Odanız küçükse, tek veya sürgülü kapılı gardırop tercih edin.  Küçük dolaplar genellikle tek kapaklılarda 60 cm, çift kapaklılarda 95 cm genişlikte başlar.  Az miktarda giysi ve eşyası olanlar genellikle yukarıdakilerden biriyle yetinebilirken, daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar, dolabın boyutunun iki, hatta üç veya dört katına ihtiyaç duyacaktır.

Ama asıl önemli olan dolaba ne koyduğunuzdur.  Asmak yerine katlamayı tercih ediyorsanız, çok sayıda çekmeceli (raflı) özel boyutlu bir dolaba ihtiyacınız var.  Asmak için çok fazla palto ve kıyafetiniz varsa, iki raylı daha uzun bir gardırop seçmek en iyisidir.