ışıklı cam dolap
12
Tem

Reflekte Camlı Dolap

Reflekte Camlı Dolap Nedir?

Reflekte Camlı Dolap Son zamanların en popüler mobilya modellerinden biridir. Profesyonel üretim aşamalarından geçerek evinize güzellik getirecektir.  LED aydınlatma ile birlikte yatak odalarında veya giyinme odalarında büyük estetik sağlayan bu ürün ev dekorasyonunda önemli ölçüde şıklık kazandırıyor.

Reflekte Cam Nedir?

Reflekte camlı Dolaplarda bulunan reflekte cam; Yarı saydam özelliği sayesinde dolap içini gösterebilir ve yansıtıcı özelliği sayesinde ayna görevi görebilir.  Yansıtıcı lensler duman ve bronz yansıtıcı lenslere ayrılır.

Şehir merkezindeki bir vitrin gibi, reflekte Camlı Dolap, Dolaplarınızda ki eşyaları etkileyici LED iç aydınlatmalarıyla sunuyor.

Kişisel bir butikteymiş gibi düzenlenen kıyafetleriniz zarafet ve düzen ile görselliğini sağlıyor.

Sınırsız renklerde reflektif füme cam, reflektif bronz cam, aynalı cam veya boyalı cam dolaplarınız da kullanılabilir.

İstenilen yükseklik, genişlik ve derinliğe bağlı olarak her ihtiyaca uygun kapsamlı bir iç tasarım şeklinde tasarlanabilir.

Reflekte Camlı Dolap eşliğinde frenli çekmeceler, pantolonluklar, kemer tutucular, kravat tutucular ve ayakkabılık gibi birçok aksesuar detayı ile görselliği ön plana çıkarmaktadır.

Kapaklarında bulunan metal profil çerçeve güzel bir kombinasyon oluşturmaktadır.  Kapaklarında kullanılan frenli menteşeler kapakların yavaş, çarpmadan, ses çıkarmadan kapanmasını sağlar.

Reflekte cam kapaklı dolaplarda led aydınlatma sistemi ve metal çerçeveli reflektörlü cam kapak kullanılabilir, dolabın iç kesimlerinde ışıklı raf genelde kullanılmaktadır. Ayrıca ayarlanabilir uzaktan kumanda ile de kabin içi LED aydınlatma şeklinde ürünlerimiz de mevcuttur.

Reflekte Cam kapaklı mutfak dolabı modelleri nelerdir?  

Reflekte Cam kapaklı mutfak dolapları, yakın zamanda mutfaklarını yenileyen ve mutfaklarını sıfırdan tasarlayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.  Bunun temel nedeni; İnsanlar farklı ve moderni tercih etmek istiyor olmasından kaynaklıdır.  Cam mutfak modelleri oldukça estetik ve moderndir ve bu model dolapları kullanmanın birçok avantajı vardır.

Örneğin; Şeffaflık vitrinler Cam sayesinde kapıları sökmeden içini görebilirsiniz.  Ya da sıcak yaz günlerinde buharın neden olduğu lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz.  Ayrıca cam kapak, yemeklerinizi sergilemek için şık bir dokunuş sağlar ve aynı zamanda yüksek verimliliğe sahiptir.  Piyasada birçok farklı cam kapaklı mutfak dolabı modeli bulabilirsiniz.  Şeffaf, yarı şeffaf, desenli, çizgili veya siyah cam gibi birçok model seçeneği ile dilediğiniz modeli kişisel zevkinize göre seçebilirsiniz.

Reflekte Cam kapaklı mutfak dolapları ne zamandır var?

Reflekte Cam kapaklı mutfak dolapları uzun süredir kullanılmaktadır.  Ancak son yıllarda kullanımı önceki yıllara göre daha yaygın hale gelmiştir.  Cam mutfak dolapları modern görünümü ve pratikliği ile popülerdir.  Bu kullanışlı özelliklerden biri yansımadır.  Vitrinlerin yansıması çevreye çekici bir hava verir ve görsel çekiciliği arttırır.  Diğer bir özelliği ise yarı saydam veya şeffaf camların üzerine işlenen dekoratif motiflerdir.  Bunun gibi örneklerle cam çatılı modellerin hem işlevsel hem de dekoratif yönlerini en iyi şekilde değerlendirebiliriz.

Reflekte Mutfak dolabı alırken nelere dikkat edilmelidir.?

Reflekte mutfak dolabı alırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.  Bunlardan ilki güvenliktir.  Çünkü satın aldığımız şey bir bardak ve camın dayanıklılığı burada en önemli nokta.  Reflekte Cam kapaklı dolap modelleri sıcak presleme ile yapılmaktadır.  Bu, normal camdan 10 kat daha güçlü olmasını sağlar.  Ancak, piyasadaki her şirket bunu yapmaz.  Reflekte Cam kapaklı modelleri satın alırken güvenilir bir firmadan satın aldığınızdan emin olun.  İkincisi ise reflekte camlı mutfak dolaplarını doğru alanlarda tercih etmek.  İçi çok dolu olan bir vitrinin dışı kötü görünebilir.

VİDEO ANLATIMLI DOLAP MODELİ