16
Oca

Çamaşır odası dolapları

Çamaşır odası dolapları bir eve muazzam bir değer katar. Eklenen çamaşır odaları, evinizin değerini bile artırır. Aslında, bu ekleme birkaç bin dolarlık değer katabilir . Evinizde belirlenmiş bir çamaşır odası birkaç nedenden dolayı uygundur. İlk olarak, çarşaflarınız için harika saklama alanı yaratırken günlük işlerinizi rahatça yapmanız için yeterli alan sağlar.

Başka bir yerde belirlenmiş bir çamaşır dolabınız yoksa veya evinizde daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, bir tane eklemeyi düşünün. İster üst üste yerleştirilmiş bir yıkayıcı ve kurutucuya ister geleneksel bir yan yana kuruluma sahip olun, Kcrraydolap tasarımcınız , çalışmak zorunda olduğunuz alanı en üst düzeye çıkarmak ve istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çamaşır odası tasarımı oluşturmak için sizinle birlikte çalışabilir.

Bu görüntü çamaşır odası dolaplarına aittir. Çamaşır odası dolapları, günlük işlerinizi rahatça yapmanız için yeterli alan sağlarken, çarşaflarınız için harika bir depolama alanı oluşturur.
İlham almak için bu kcrraydolap.com’a göz atın!

Çamaşır Odası Dolapları Ölçüsü
Kurmayı seçtiğiniz çamaşır odası dolaplarının kesin ölçümleri, seçtiğiniz yıkayıcı ve kurutucu tipine bağlı olacaktır. Odanın büyüklüğü, bu cihazların ne kadar büyük olduğunu ve alana kaç tane dolabı rahatça sığdırabileceğinizi de etkiler.

Ortalama olarak, üst çamaşır odası dolapları 12-14 inç derinliğinde, 9-48 inç genişliğindedir ve tezgahın 18 inç yukarısına oturur (tasarımınıza dahil etmeyi seçtiyseniz). Çamaşır odanızda hem üst hem de alt dolaplar için yeterli alanınız varsa, ölçüler her ikisi için de farklı olacaktır.

Tercih ettiğiniz tarz ve renkte çamaşır odası dolapları siparişi vermeden önce bunu dikkate aldığınızdan emin olun. Bu ölçümleri alırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir yardıma ihtiyaç duyarsanız, lütfen Kcrraydolap müşteri destek ekibinin bir üyesiyle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıca doğrudan Kcrraydolap tasarımcınızla görüşebilir veya sizin için ölçüm yapmamızı sağlayabilirsiniz .

Bu görüntü, beyaz çamaşır odası dolaplarının altına yerleştirilmiş önden yüklemeli yıkama ve kurutma setidir.
Ölçüm Kılavuzumuzu keşfedin!

 

Çamaşır Odası Dolabı Fikirleri

Evinizde ıslak bar tasarlamak söz konusu olduğunda alabileceğiniz sonsuz yönerge var. En çok hangi iç tasarım stiline ilgi duyuyor olursanız olun, bar dolaplarınızda bu stili ortaya çıkarmanın yolları vardır. Barınızı benzersiz kılmak için içecek soğutucusu, şarap rafları, cam kapılar veya önemli kişiliğe sahip bir kapı stili gibi özel aksesuarlar ve ayrıntılar da uygulayabilirsiniz. İşte eviniz için en iyi bar dolabı fikirlerinden bazıları.

Büyüleyici, Renkli Dolaplar
Hangi renk paletini tercih ederseniz edin, çamaşır odası dolaplarınız için cesur bir renk seçmek çok akıllıca bir seçimdir. Örneğin, sakinleştirici bir mavi veya yeşil tonu, tasarımı esnek tutarken çamaşır odası dolaplarınıza biraz renk katmanın harika bir yoludur. Bu renk paleti, alan boyunca sakin bir görünüm ve his yaratmada uzun bir yol kat ediyor. Özellikle duvar boyası ve döşeme gibi diğer tasarım öğeleri için siyah veya beyaz gibi nötr tonları seçerseniz, güzel bir kontrast da davet eder.

Özellikle modaya uygun bir tasarım oluşturmak için, güzel renkli dolaplarla kontrast oluşturmak için kadınsı çiçekler gibi desenli duvar kağıtları ve nötr renklerde korkak karo döşeme ekleyin. Özel boya tonları da bir seçenektir. Çamaşır odanız için daha özel bir şey arıyorsanız, bu seçim hakkında Kcrraydolap tasarımcınızla konuşun.

Çamaşır odası dolapları, çiçekli duvar kağıdı ve tahta ve duvarda çıta süslemeli mavinin sakinleştirici bir tonuna boyanmıştı.
Renk Seçeneklerini Tasarımcınızla Görüşün !

Kullanışlı Elbise Sepeti Çekmecesi
Çamaşır odasının işlevselliğine daha fazla odaklanarak, çekmeceli bir dolap düşünün. Özellikle, çamaşır odası dolaplarınıza kaç tane takmak istediğinize bağlı olarak bir elbise sepetini barındırmak için tasarlanmış bir çekmece.

Dışarı çekilebilen sepetler, aktif olarak çamaşır yıkamadığınız zamanlarda kirli çamaşırları gözden uzak tutmanın yanı sıra ayırma işlemini basitleştirir. Kullanılabilir alanınız varsa, bunları tasarımınıza ekleyin, yalnızca rahatlık için değil, aynı zamanda bunun gibi özel bir yerleşik yapı evinize değer katacağı için.

Bu görüntü, çalkalayıcı gri bir çamaşır odası dolabı tasarımının içindeki çekmeceli saklama yeridir.
Daha fazla Çekilebilir Depolama seçeneği görüntüleyin!

Özel Kurutma Rafı
Kirli çamaşırların biriktiği günlük mücadelenin ötesinde, çamaşır odanızda karşı karşıya kalabileceğiniz bir zorluk da giysilerin nerede kurutulacağıdır. Daha güzel, daha pahalı eşyaları asmak düzenli olarak yaptığınız bir şeyse, çamaşır odası dolap tasarımınıza bir giysi çubuğu eklemek iyi bir fikirdir. Bu, ihtiyaç duyabileceğiniz giyim eşyalarını kurutmak için bol miktarda alan sağlayacaktır.

Sizin için daha da kullanışlı hale getirmek için bu giysi çubuğunu yıkayıcı ve kurutucu ünitelerinizin üzerine takmayı deneyin. Böylece çamaşırlarınızı makineden çıkarırken bu parçaları hemen kuruması için asabilirsiniz.

Bu görüntü, üst kısmı ahşap ve üstte asılı çubuk bulunan dar bir çamaşır odası tasarımını göstermektedir. Çamaşır odası dolaplarınıza bir giysi çubuğu eklemek, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm giyim eşyalarını kurutmak için bol miktarda alan sağlayacaktır.
Ücretsiz Tasarımınızı bugün başlatın!

Bir Çamaşır Odasında Katlanan Çamaşırlar İçin Yeni Tezgahlar

Çamaşır odası tasarımınıza bir çeşit tezgah eklemek size büyük fayda sağlayabilir. Bu ekleme, katlanan çamaşırları daha modern bir süreç haline getirecek ve çamaşırları yıkamadan önce ayırmak için daha fazla alan yaratacaktır. Ayrıca, bu tasarım öğesinin eklenmesi, çamaşır odasının estetiğini yükseltecektir. Ayrıca tasarım ve renk ile oynamak için başka bir fırsat sağlar. Kuvarstan granite ve hatta mermer çeşitlerine kadar, alanı bir araya getirecek çok sayıda şık tezgah bulunmaktadır.

Ultra modern bir görünüm için beyaz mermer tezgahlar mükemmel bir seçimdir. Daha eklektik veya bohem bir iç tasarım stilini öne çıkarmak istiyorsanız, çeşitli tonlardaki kuvars tezgahlar mekan için daha iyi bir seçim olabilir. Kcrraydolap tasarımcınız, aradığınız görünümü elde etmek için hangi malzeme ve rengin en iyi seçim olduğuna ve hangisinin seçtiğiniz çamaşır odası dolaplarıyla en iyi şekilde eşleşeceğine karar vermenize yardımcı olabilir.

Bu görüntü bir evdeki mini bar dolabına aittir. Daha küçük bir eviniz varsa ve ıslak bar tasarımını mutfağınıza dahil etmek istiyorsanız, mini bar dolabı sizin için en iyi seçimdir.
Mükemmel tezgahınızı bugün bulun !

Ankastre Raflar

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, çok pratik bir tasarım özelliği – yerleşik raflar. Bu raflar, herhangi bir çamaşır odasına harika bir katkı sağlar. Havlu ve çarşaf takımlarından çamaşır deterjanı ve dekora kadar bu raflar, tüm çarşaflarınızı saklamak için çok etkilidir. Ayrıca şık eşya kutuları ekleyerek daha fazla organize edebilirsiniz. Kutular daha fazla çarşaf veya kumaş ağartıcı, kurutucu çarşaflar ve gözden uzak tutmak istediğiniz diğer her şey gibi temel çamaşırları tutabilir.

Ek olarak, seçtiğiniz saklama kutularının stili ve malzemesi yalnızca genel tasarıma katkıda bulunacaktır. Örneğin, dokuma sepetler şık, bohem bir tasarım için harika bir değerdir. Öte yandan, şeffaf akrilik veya minimal metal sepetleri seçerseniz, bunlar şık ve modern bir tasarımı daha da ileriye taşıyacaktır.