12
Ara

Dış çekmeceli gardrop

Dış çekmeceli gardrop modelleri, Fiyatları, Çeşitleri gibi metaryellerde sizlerinde arzusuna en uygun lüks gardropları gördüğünüzde işte aradığım kalite ve dizayn diyebilirsiniz.

Onlarca yıldır “yatak odası” gardroplarının ayrıcalıklı ayrıcalığı olarak kalan dış şifonyer , bunun yerine her tür gardrop için büyük bir rahatlık sunar. Aslında, genellikle gardroplara yerleştirilen iç çekmecelerden çok daha geniştir, çünkü bu sayede yapıyı oluşturan iki taraf arasındaki genişlikte mevcut olan alandan tam olarak yararlanmak mümkündür.

Her zaman kullanılan bir versiyondur, ancak çok büyük gardropların tasarımında tercih edilen “şık temizlik” arzusu nedeniyle birkaç on yıldır çift kişilik yatak odalarının gardroplarında oldukça nadir bulunan bir versiyondur.

Bu aynı zamanda, dış çekmecelerin bir gardırobun mükemmel paralel dikey çizgilerinde hala bir tür “kesintiye” neden olduğu gerçeğiyle de bağlantılıdır. Bununla birlikte, bir süredir bu eğilim biraz değişti ve çift kişilik yatak odalarında bile “görünür” çekmeceli dolaplar bulmak giderek yaygınlaşıyor.

Dış çekmeceli gardropBu fotoğrafta sunulan, bir anlamda şu anda moda olan trendin en yeni ve en belirgin gelişimini temsil ediyor. Temel olarak, kapılar ve mobilya parçasının yapısı üzerinde beyaz lake olan normal bir menteşeli kapılı gardroptur.

Ancak çekmecelere gelince, cepheleri muhteşem bir zümrüt yeşili rengiyle cilalayarak kompozisyona bir renk dokunuşu vermeye karar verildi. Mobilya parçası kendi başına, her biri yaklaşık 90 cm genişliğe sahip tüm eşit modüller üzerinde düzenlenen oldukça “standart” bir modülerliği takip eder;

Bununla birlikte, bu nesnenin özelliği, gardırobun ana yapının dışında olmasına rağmen genel projeye mükemmel bir şekilde entegre olan 4 çekmeceyle sağlandığı yanal uzantıda yatmaktadır.Tüm bunlar, her türlü projeye izin verecek kadar geniş bir kompozisyon yelpazesinin kullanımına izin veren KCR RAYDOLAP gardropların olağanüstü çok yönlülüğü sayesinde mümkündür.

Aslında, belki de mevcut bir gardropla birleştirmek dışında, bir şifonyer yerleştirmenin imkansız olduğu yatak odalarıyla kaç kez karşı karşıya kaldık? Asla benimsenmemesi gereken bir çaredir, çünkü mobilya kuralları, aynı duvara yerleştirildiklerinde iki mobilya parçasının yan yana gelmesinden mümkün olduğunca kaçınmaya çalışır.

İşte burada fotoğraflanan gibi bir gardrop bu tür bir sorunu çok iyi çözebilir, çünkü genellikle iki ayrı mobilya nesnesinin tek, kesintisiz bir hacimde bir araya getirilmesine izin verir: aslında gardrop ve şifonyer.

Tartışmanın anahtarı, tamamen bu tür nesnelerin arkasındaki tasarımda yatmaktadır. Projesi doğaçlama olsaydı, kesinlikle garip ve belki de orantısız bir mobilya parçasıyla karşı karşıya kalacağız. Bunun yerine, çok özel ve orijinal olan bu ciltlerin yapısının altında yatan uyum, kesinlikle hoş ve homojen bir nihai sonuç elde etmemizi sağlar.

Kullanımı pratikliği ile ilgili her şeyi göz önünde bulundurmadan: kim bu kadar çok sayıda çekmeceyi sayabilmeyi istemez ki? Her çiftin rüyası!

Ama önlemler hakkında konuşalım. Söz konusu gardrop, mevcut alana bağlı olarak 90 veya 100 cm genişliğe sahip olabilen modüllerden oluşmaktadır. Bu, pratikte, burada fotoğraflanan mobilya parçasının, 5 metre ve 40 cm’lik önemli bir toplam genişliğe sahip olmasına rağmen, sadece iki adet 90 cm yüksekliğinde 260 cm’lik modülle (fotoğraftaki gibi) kolayca oluşturulabileceği anlamına gelir.

Sadece 90 cm’lik başka bir şifonyer birleştirilebilen. Bu meblağdan elde edilebilecek toplam 270 cm , hemen hemen her çift kişilik yatak odasında bu gardırobun kullanımını hayal etmemizi sağlıyor.

Bu tür bir kompozisyondan bahseden biri, şifonyerin üzerindeki mevcut alanın optimal olmayan kullanımına itiraz edebilir: Bununla birlikte, bu tür bir gardrop’un, yerleştirmenin olduğu odalarda tercih edilmesi gerektiği belirtilmelidir. bir şifonyerin başka bir yerinde veya haftalık olması imkansız veya elverişsizdir.

Nitekim şifonyerin üstündeki boşluğa bakıldığında, o duvar parçasının, bu durumda olduğu gibi eşyasızken nasıl bir resim, ayna ve hatta raflarla süslenmesine izin verdiği fark edilecektir. diğer herhangi bir şifoniyerin üzerinde yapmak mümkün olacaktır.

Bu nedenle, çok dikkatli bir şekilde ve muhtemelen bir döşeme uzmanının yardımıyla yapılması gereken bir seçimdir; o, söz konusu oda tipi ve döşeme tarzı için hangi modelin en uygun olduğunu kesinlikle tavsiye edebilecektir.

En yeni modellerimizden birtanesi

Bir mobilya ve şunu diyen bir yazı 'Masko KCR LÜX ÖZEL ÖLÇÜ GİYİNME ODASI +90 +905339721042 533 972 10 kcrraydolap.com' görseli olabilir