22
Haz

Gardrop 

Gardrop

Gardrop, evinize almanız noktasında uzun vadeli bir yatırım olduğu için satın almadan önce her yönü ile tartmak ve akıllıca bir karar vermek gerekir. Bu yüzden firmamız olarak sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Yatak odası için gardrop alırken renk, stil, malzeme ve kapı tipi gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Sanı alma işlemini gerçekleştirmeden önce öncelikle dolapları incelerken, alanınızın boyutunu ve dolabınızın depolama özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Yeni nesil gardroplarımız bu konuda çok sayıda saklama seçeneği sunarak kullanıcılarımıza mükemmel dekoratif nitelikleri sağlıyoruz.

Gardrop çeşitleri nelerdir?

Gardrop çeşitlerinden olan sürgü kapaklı gardroplar, yatak odalarında tercih edilen, gardrobun üst ve alt kısmına takılan metal raylar boyunca yatay olarak kayan, modern görünüme sahip gardroplardır.  Sürgülü gardroplar, şık ve çağdaş görünümü sayesinde özgün bir tarzı yansıtıyor.

Sürgülü kapıları sayesinde sağa ve sola kaydıkları için fazla yer kaplamazlar.  Bu, kapaklı dolaplara göre son derece avantajlıdır.  Kapak açılırken dairesel bir hareketle yer kaplamadığı için dar mekanlar için ideal bir seçimdir.

Gardropların avantajları?

Gardroplar, çok fazla saklama alanı sunan uzun dolaplardır.  Kapıları açtığınızda eşyaların fark edilmesi daha kolaydır çünkü dolabın tamamını görebilirsiniz.  Döner kapılar, sürgülü kapılardan farklı olarak gardrobun bir tarafını kapatmaz.  Örneğin, yatak ve gardrop karşı karşıyaysa, yatağınızda yatarken ne giyeceğinize karar verebilirsiniz.  Bu şekilde zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bu dolapların kullanım alanı kıyafet, aksesuar, kozmetik ve açılır kapanır valiz gibi birçok ürünü barındırabilmektedir.  Ürünlerinizi ek depolama birimleri olmadan yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca Gardrop sürgülü kapaklı tercih ederek odadaki trafik akışını engellememiş olursunuz. Şık görünümü sayesinde Sürgülü kapılı gardroplar her odaya zengin bir atmosfer verir.

Doku veya renge göre dolabınızı beğeninize göre kişiselleştirme lüksüne sahip olursunuz. Gardropların bakımı oldukça kolaydır. Hem stil hem de işlevsellik sunar.

Sürgülü gardrop satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli şey, ihtiyacınıza uygun tasarımlara sahip olmanızdır. Firmamız bu konuda gerçekten çeşitlilik sunmaktadır.

Herhangi bir odanın dekoruyla mükemmel uyum sağlayan gardroplardan evinize tercih edebilirsiniz.  Bu tür dolaplar genellikle yatak odanıza çağdaş bir dokunuş katar.

Bununla birlikte, alanınıza benzersiz bir dokunuş katmak için kaplamadan aynalara kadar farklı malzemeler ve yüzeyler arasından seçim yapabilirsiniz. Gardroplar alanı optimize ederek çok yer kaplayacak malzemelerinizi derli toplu şekilde şık bir saklama fırsatı verir.

Sürgülü Gardroplar, aslında yerden tasarruf sağladıkları için kompakt alanlar için idealdir.  Döner dolapların aksine sürgülü dolaplar, dolap kapağını açarken boşluk bırakmak zorunda kalmamanızı sağlar.  Bu, küçük alanlar için alanı düzenlerken dolaptaki kıyafetlerin görünümünü sınırlar.

Dolap kapılarının dolap çerçevelerine menteşelendiği en yaygın kapı tipine döner kapı denir ve bu kapı tiplerinde zamanla gıcırtılar gibi ses sorunları yada bozulmalar olmamaktadır.

Gardrop kapaklarının işlevselliği?

Gardrop Kapakların açılmasına etki eden menteşelerle tutturulmuş olan malzemeye Gardrop kapakları denir? Bütün bu mobilyalarda bulunur ve kapı dolapları veya katlanır dolaplarda her zaman tercih edilir.  Gardroplar için geleneksel bir seçimdir.

Katlanır kapılar açıkken kapının genişliğinden daha fazla yer kaplar.  Zemin kaplaması sürgülü gardroplar’a göre bir dezavantajdır. Menteşeli dolaplar L şeklinde, üçgen veya beşgen köşe dolaplar şeklinde tasarlanmaktadır.  Eşsiz geometrilerle de yapılabilir.

Yatak odanızdaki alanın genişliğine ve iç mekanın özel ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok farklı kapılı dolap arasından seçim yapabilirsiniz.

Mağzamız