03
Ağu

Yemek odası takımları

Yemek odası takımları, Mutfak masası modelleri, Stillerinden yemek odası takımlarına kadar KCR, eviniz için size en iyisini sunmak için en son trendleri teknolojiyle birleştirir. Eşsiz fiyatlar ve kalite ile, kırlentler, battaniyeler ve daha fazlası gibi mobilya ve ev aksanları ve dekor için tek adresiniziz!

Yemek Odası Takımı İçin En İyi Malzeme Nedir?

Eviniz ister çağdaş ister modern olsun, alanınız için mükemmel olan dayanıklı bir yemek masası takımı veya malzemesi vardır. Şeffaf cam, odaları daha hafif ve daha açık hissettirdiği için cam masalar çağdaş ve küçük alanlar için mükemmeldir. Ayrıca camın temizlenmesi kolaydır ve yıllarca kullanıma dayanacak kadar güçlüdür. Ahşap mobilyalar, masa, sandalye gibi tüm yemek odası parçaları için mükemmeldir.

Ahşap ağır ve dayanıklı olduğu için büfeler ve sunucular . Ahşap sandalyeler de günlük kullanımlara dayanacak ve yemek odanızın yıllarca şık görünmesini sağlayacaktır.

Modern Tarzıma Hangi Yemek Takımları Uyuyor?

Modern bir estetiğe uyan KCR yemek odası takımları ararken, şık, zamansız çizgilere sahip parçaları arayın. Daha az süslemeli ürünler, süslemelerden ziyade formda maksimuma çıktıkları için modada kalma eğilimindedir. Ayrıca, dekor ve ev aksanlarıyla alanınıza her zaman modaya uygun öğeler ekleyebilirsiniz.

Modern tarz meraklıları, orta yüzyıldan ilham alan yemek odası masası ve rahat bir şekilde serin boru şeklindeki metal tabanlara ve deriden kova koltuklara sahip sandalyeler bulabilirler.

Geleneksel yemek odası düzeni size göre değilse, yemek odası masası ve bar taburesi kombinasyonunu düşünün. Zevkiniz ne olursa olsun, KCR‘de modern alanınızı canlandıracak bir yemek odası takımı var. Biraz ilhama mı ihtiyacınız var? Tarzınızı Oluşturacak Yemek Odası Dekorasyon Fikirlerini uzmanlarımızdan alın.

 

Kalabalık Aileler İçin En İyi Yemek Takımları Nelerdir?

Kalabalık aileler için yemek odası takımı bulmak zor olabilir. Ancak mutfak ve yemek takımları satın alırken, bir tezgah içeren 6 parçalı bir takım veya altı kişilik sandalyeler içeren 7 parçalı bir takım arayın. Bu yönergeler, ailenizin tüm üyelerini rahatça oturtabilecek uygun yemek odası mobilya takımlarını bulmanızı sağlar!

Modern Yemek Koleksiyonu ile yemek odanızı veya mutfağınızı modernleştirin. Bu mobilya koleksiyonu, sabit veya uzatılabilir yemek masaları, yastıklı koltuklara sahip bir tezgah ve karşı yükseklikte tabure ve kavisli koltuklara ve sırtlıklara sahip döşemesiz yemek sandalyelerini içerir.

Bu koltuk koleksiyonundaki tüm parçalar, dikkat çekici bir görünüm ve zamansız bir zarafet için ahşap yapıya sahiptir, böylece evinize en uygun tasarımları seçebilirsiniz.

Mutfak evin kalbidir; günün başında ve sonunda herkesin bir araya geldiği bir buluşma noktasıdır. Çok görevli bir parçanın gerçek tanımı olan bir mutfak masası, bir ev ödevi noktası, ofis masası, proje alanı ve daha fazlası olarak ikiye katlanabilir.

Yemek masasında çok fazla zaman geçirdiğiniz için şıklıktan ödün vermeden fonksiyonel ve dayanıklı olanı seçmek çok önemlidir . Ancak tüm seçeneklerle eviniz için doğru mutfak masasını nasıl seçersiniz?

İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç basit ipucu.

Bir masa seçerken, mutfak alanınızın veya kahvaltı köşenizin boyutunu dikkate almak önemlidir. Masanın her iki tarafında, ideal olarak üç fit aralığında, bol miktarda boşluk bırakmak isteyeceksiniz.

Bir masanın şekli de önemlidir. Büyük, açık bir mutfağınız var mı? Ortadaki küçük, yuvarlak bir masa alanı güzelce bölebilir. Bir yaşam alanını mutfaktan ayırmanız gerekiyorsa, dikdörtgen masalar iyi bir seçimdir.

yemek odası takımları

MASAYI EN İYİ ŞEKİLDE KONUMLANDIRMA!

Masayı nasıl kullanacağınızı düşünmek de önemlidir. Sadece aile yemekleri için mi olacak? Dörtten fazla kişi düzenli olarak masada yemek yiyorsa, geniş alan sunan dikdörtgen bir masa düşünün. Sandalyeler yerine banklar, daha fazla oturma alanı oluşturdukları için genellikle daha büyük aileler için en iyi seçimdir.

Mutfak masaları, mutfağın hemen her köşesine kusursuz bir şekilde sığdığı için sınırlı alana sahip küçük aileler için mükemmel bir seçimdir. Aileniz küçük ama sık misafiriniz varsa, anında alan yaratmak için ek özellikleri olan bir masa seçiniz.

Mutfak masası, evinizde en çok kullanılan ve en çok yönlü mobilya parçalarından biridir. Küçük bir planlama ile size uzun yıllar hizmet edecek şık ve işlevsel bir masa bulacaksınız.