17
Eki

Adıyaman sürgülü gardrop modelleri

Adıyaman sürgülü gardrop modelleri Son zamanlarda gardroplar giderek daha popüler hale geliyor. Günlük yaşamda gerekli tüm şeyleri saklamak için kompakt ve kullanışlıdırlar. Sürgülü kapının arkasında sadece giysiler değil, ayakkabılar, aksesuarlar ve hatta gerekli ev aletleri de var. Bu, odanızın her santimetresinin rasyonel kullanımı nedeniyle odanızda çok fazla yer tasarrufu yapmanızı sağlar.

Sürgülü gardrop sadece yatak odasına değil, oturma odasına veya koridora da monte edilebilir. Fazla yer kaplamaz, bu nedenle küçük bir daireye bile sığar. Tüm bu özellikler, bu makalede tartışılacak olan basit ve ucuz bir gardrop kcr için geçerlidir.

Özellikler

Bu gardrop, bütçesi biraz kısıtlı olan ve ucuz bir kompakt gardrop arayanlar için idealdir. Bu model, benzerlerinden iki hatta üç kat daha ucuza mal oluyor, ancak aynı zamanda iyi görünüyor ve daha az kazandırmıyor. Birkaç temel renkte sunulur, böylece seçtiğiniz herhangi bir iç mekana mükemmel şekilde uyan bir gardrop seçebilirsiniz. Gardrop oldukça geniştir, böylece sadece temel gardırobunuzdan değil, aynı zamanda ne giymediğinizi de koyabilir ve asabilirsiniz. kullanmak veya şu anda kullanmak.

Hemen hemen tüm müşteriler tarafından belirtilen tek dezavantaj, onu monte etmenin zorluğudur. Daha doğrusu, Basya gardırobunun nasıl ve hangi sırayla monte edilmesi gerektiğini ayrıntılı olarak açıklayan basit ve net talimatların olmaması.

Nasıl monte edilir

kcr gardırobunu kurmanın tüm zorluklarıyla başa çıkmanın en kolay yolu, bu süreci profesyonellere emanet etmektir. Ancak fazladan para harcamak istemiyorsanız veya her şeyi kendiniz yapmaya alıştıysanız, mobilyalarınızı kendiniz monte etmeyi deneyebilirsiniz.

Bu işlem çerçevenin montajı ile başlar. Tasarımın tüm detayları, çizimde de belirtilen özel bir numara ile işaretlenmiştir. Gardırobun montajı alt köşeden başlar. Bunun için yan duvarlardan biri tabana tutturulmuştur. Neredeyse paralel bir duvar kuruyor. Kurulum, tavan montajı tamamlandı.

Çerçeve tamamlandıktan sonra arka duvarı tabana çivileyebilirsiniz. Suntalar vidalarla tutturulur, aşağı ve yukarı sabitlenmeye başlar. Arka duvarı dışarıya ve içeriye takın. Bu işlemi tamamladıktan sonra, tüm detayların eşit şekilde sabitlenip sabitlenmediğini kontrol etmeniz önerilir – kurulumdaki bir hata kabinin ömrünü önemli ölçüde azaltabilir.

Ana parçaları sabitleyerek, kabinin içindeki ayrı rafları sabitleyebilirsiniz. Beş rafı sabitlemek için vidalara, tahta dübellere, yapıştırıcıya ve bir matkaba ihtiyacınız var. Rafları kurarken hatırlamaya değer ana tavsiye – yukarıdan başlamanız ve aşağı inmeniz gerekir. Rafları takarken, ön kenarlarının pürüzlü ham kenarları değil, ön kenarları olmasına dikkat edin.

En zor adım kapının montajıdır. Dolap kapağındaki emniyet mekanizması, kapının iyi açılıp kapanması için kurulmalıdır. Mekanizmanın ne kadar iyi kurulduğuna ve gardropu ne kadar rahat kullandığınıza bağlıdır. Tüm silindirler ve bağlantı elemanları temel parçalara sahiptir. Ayrıca cephe için film bazında bir ayna bulunmaktadır. Son olarak, tüm bu işlemlerden sonra, görünen tüm açıklıkları dekoratif tapalarla kapatın ve yapı kalitesini kontrol edin.

kcr’nın yüksek kaliteli montaj bezine karar vermek birkaç basit ayrıntı olabilir. Her şeyden önce, iyi monte edilmiş bir dolap, her yerinden zıplamadan yere düz oturur. Sabitlemelerde boşluk veya açıklık yoktur. Ambar açılıp kapatıldığında, kapağın kapağı düzgün bir şekilde kayar ve ekstra ses çıkarmaz. Doğru monte edilen dolap istenilen alana taşınabilir ve eşya ile doldurulmaya başlanabilir.

Yorumlar ne derece olumlu!

kcr gardropları üretici, tüm eşyalarınız için oldukça küçük bir miktar para için kaliteli bir özellik sunar. Bu nedenle, bu dolaplarla ilgili incelemeler çoğunlukla olumludur.

Çocuk yatak odaları ve oturma odaları için seçilirler. Dolap, küçük boyutlu bir odaya en iyi şekilde uyar. Küçük parametreler ve pratik sürgülü kapı, dolabın boyutunu kaybetmeden çok yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Tek dezavantajı karmaşık montaj talimatlarıdır. Birçok müşteri, gardropla birlikte gönderilen sistemin, tek tek parçaların nasıl toplanacağını açıklamaktan daha kafa karıştırıcı olduğuna dikkat çekiyor, ancak daha önce prefabrik mobilyalarla uğraştıysanız, bu işlemde zorluk çekmeyeceksiniz.

Bu nedenle, seriyi tanıyabilir, kendi iç tasarımınızla kcr gardrobunun rengini seçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/kcrraydolap/videos/553378313111882