25
Tem

Döner Kapılı Gardroplar

Döner Kapılı Gardroplar Döner raylı dolaplar Ölçüye göre dolaplar her oda durumu için mükemmel çözüm Dolabınızı isteklerinize göre yapılandırın. Kişiye özel dolabınız için kapı çeşitleri Ölçüye göre hazırlanmış gardırobunuz için temel olarak 2 farklı kapı tipi mevcuttur:

Döner kapılı gardroplar
Sürgülü kapılı gardroplar

Döner kapılı gardrop

Klasik, döner kapılı ölçüye göre yapılmış bir gardroptur. Bunlar hem düz dolaplara hem de eğimli modelde eğimli dolaplara takılabilir. Ölçüye göre yapılan kabinin arka duvarı sekiz milimetre kalınlığındadır ve bu nedenle ekstra güçlüdür. 19 milimetrede, diğer gövde duvarları çok sağlamdır ve yüksek esneklik ve özel yapım kabininizin yıllarca keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yeni gardırobunuzun boyutunu milimetrik hassasiyetle kendiniz yapılandırırsınız. Ayrıca dolabınızın düzenini ve donanımını kendiniz de bir araya getirebilirsiniz. Yapılandırmanın son adımında, ısmarlama gardırobunuza kendi görünümünüzü verirsiniz: dekor ve kulp seçimi bireysel bir gardrop çıkarır.

Sürgülü kapılı gardrop “Max”

Gövde üzerine oturan sürgülü kapılar, kapıların rahat açılıp kapanmasını sağlayan şık kulp profili ile donatılmıştır. Dolabı istediğiniz gibi özelleştirin. Gövde ve kapıları farklı dekorlarda ve farklı kapı tasarımları ile – ister dar, geniş ister tasarım şeritsiz olarak kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ölçüye göre gardırobunuzu iki veya üç sürgülü kapaklı, raf, çekmece ve elbise askılığı ile donatabilirsiniz.

Sürgülü kapılı gardroplar “Basic Maxi” ve “Basic Mini”

Sürgülü kapılar, gövdede yüksek kaliteli alüminyum raylar üzerinde çalışır. Dolapta ölçüye göre yapılmış tekerlekler, sürgülü kapının uzun vadede sorunsuz çalışmasını sağlar. Dolabınızı iki, dört, altı veya sekiz sürgülü kapak ile planlayabilirsiniz. Her çift kapının arkasında dikey bir orta panel bulunur.

Örneğin, dosya klasörlerinin içinde saklanabilmesi için yeni ölçülü dolabınızı raflarla yapılandırabilirsiniz. Bir ipucu: Dosya klasörleri yaklaşık 32 santimetre yüksekliğindedir – bu nedenle dosya dolabınızın bölmelerini buna göre planlayın. Örneğin diğer ofis ve yazı malzemeleri iç çekmecelerde saklanabilir.

Çekmeceler, gövdeye aynı hizada sürgülü kapakların arkasında zarif bir şekilde kaybolur.

Dolap konfigüratöründe sadece en uygun ekipmanı bir araya getirip doğru klozet boyutlarını çevrimiçi olarak yapılandırmakla kalmaz, aynı zamanda dolabınızı zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Beyaz veya krem ​​renginde açık bir gövde ve kiraz veya merano kahvesi gibi ahşap tonlarında koyu bir kapı ile özellikle harika görünüyor.

Kişisel dolabınız: Ölçüye göre yaşam

Yeni dolabın ekipmanını ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Askılık ve çekmece gibi klasiklerin yanı sıra özel ekipmanlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Örneğin, çekmeceli elbise asansörleri, elbiselerin askılara asıldığı büyük bir gardrop için idealdir. Böylece kıyafetlerinizi kolayca alabilirsiniz.

Ayakkabı dolabı için özel raflar da oldukça pratiktir. Bunlar 20 ila 35 derece eğilebilir ve plastik bir çubuk ayakkabılarınızın kaymasını önler.

Konfigüratörde, sadece gardırobunuzun ölçülecek boyutunu ve iç değerlerini değil, aynı zamanda mobilya parçasının görünümünü de planlarsınız. Gövde ve dolap kapakları tek tip olarak tasarlanabileceği gibi farklı dekorlarla da tasarlanabilir. Ve kulp seçimi de farklı bir görünüm yaratıyor. Kulpsuz bas-aç teknolojisine sahip beyaz dolaplar, pürüzsüz bir yüzey oluşturduğundan temiz bir izlenim için mükemmeldir. Özellikle rahat seviyorsanız, sıcak ahşap tonlarına geri dönmelisiniz. Renkli lake cepheli ve eğlenceli kulplu dolaplar özellikle neşeli görünüyor.

Ölçüye göre gardrop: Her oda durumu için mükemmel çözüm

Dolaplar ayrıca geniş odalarda oda bölücü görevi görebilir. Örneğin, bir gardrop uyku alanını gömme giyinme odasından ayırır. Çocuk odasında, ders çalışmak veya uyumak için oyun alanını dinlenme alanından ayırmak için özel yapım bir gardrop kullanılabilir. Özellikle çocuk odalarında birçok küçük eşyanın yerleştirilmesi gerekiyor. Bu nedenle, tüm mobilyaların tek tip bir tasarıma sahip olduğundan emin olun. Bu, odanın temiz ve davetkar görünmesini sağlar.

Bireysel oturma odası dolapları

Evdeki hi-fi veya müzik sistemi genellikle oturma odasında bulunur. Tüm cihazları, filmleri ve kayıtları yerleştirmek için özel yapım bir dolap, duvar ünitesi olarak idealdir. Kapalı ve açık bölmelerin sayısını ve boyutunu kendiniz belirleyebilir, çekmeceli gardırobunuzu da özelleştirebilirsiniz.

Banyo dolabınızı kendiniz tasarlayın

Banyodaki alan genellikle sınırlıdır. Sınırlı alana ek olarak, genellikle döşemeyi zorlaştıran nişler veya eğimli tavanlar vardır. Banyo dolaplarınızı fikirlerinize göre yapılandırın . Banyo mobilyalarında , nemin nüfuz etmemesi için tüm açık kesim kenarlarının sızdırmaz hale getirilmesi önemlidir .

Giriş alanı ve koridor için ölçüye göre dolaplar

Giriş alanı, ziyaretçilerin evinizden gördüğü ilk şey olduğundan, burada sade mobilyalara yatırım yapmaya değer. Koridorlar genellikle küçük ve dar olduğundan, ayna elemanlarına sahip sürgülü kapılı gardroplar idealdir. Sürgülü kapılar basitçe yana açılabilir ve odanın içine doğru çıkıntı yapmaz. Aynalar ışığı yansıtır ve odanın samimi ve daha büyük görünmesini sağlar.

Dolabınızın beyaz olmasını ister misiniz?

Kcrraydolap beyaz dolapların yanı sıra bireysel mobilya cepheniz için RAL renk paletinden yüzlerce başka seçenek bulacaksınız. Birkaç kat cilalı ve cilalı olan bu cepheleri online konfigüratörde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Kcrraydolap aşağıdaki özel dolapları yapılandırabilirsiniz: 3 m gardrop, 250 cm gardrop, 3 metre gardrop, 4 metre gardrop, büyük gardrop, 3 m sürgülü kapaklı gardrop, 2 m genişliğinde gardrop, 3 m genişlik gardrop, mavi gardrop, 300 cm gardrop, sürgülü kapılı beyaz yatak odası gardrop, beyaz sürgülü kapı gardrop, yatak odası için rustik gardrop ve çok daha fazlası!

Kendi kayın dolabınızı kolayca tasarlayın

Asla modası geçmeyecek klasikler var ve bu kesinlikle en iyi ihtimalle ölçüye göre yapılmış kayın ağacından bir gardrop içeriyor. Ve düşünüyoruz: haklı olarak! Kayın ağacından yapılmış bir dolap, sıcak ve rahat görünümü ile ikna eder ve aynı zamanda harika bir oda iklimi sağlar.

Ek olarak, hafif ahşap gerçek bir kombinasyon kralıdır, çünkü kayın ağacından yapılmış dolaplar diğer ahşap türleri ve renklerle de mükemmel uyum sağlar.

Kcrraydolap’ ın yapılandırıcısı ile kayın ağacından dolabınızı çevrimiçi olarak yapılandırabilir ve bireysel olarak bir araya getirebilirsiniz.

Kişiye özel gardroplar: Üstün kalite ve kişiye özel tasarım
Evinize mükemmel şekilde uyan bir kayın gardrop mu arıyorsunuz? Kayın ağacı dekorunu evinizde sıcak bir ambiyans uyandırdığı için mi seviyorsunuz yoksa mevcut mobilyalarınızı yeni bir kayın dolapla mı tamamlamak istiyorsunuz ? Ölçüye göre yapılmış kayın gardırobunuz eğimli bir çatı altında veya depodaki bir niş içinde milimetreye sığmalı mı, yoksa ölçüye göre bir gardrop ile yatak odanızın duvarını tam genişlikte kullanmak ister misiniz ? Kayın gardırobunuzun hangi gereksinimleri karşılaması gerektiğine bakılmaksızın, kcrraydolap onu isteklerinize göre bireysel olarak yapılandırabilir ve donatabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.