13
Oca

Özel Ölçü Dolap Tipleri

Özel Ölçü Dolap Tipleri Dolaplar mutfağın omurgasını oluşturur ve mutfağınıza değer, işlev ve güzellik katabilir. En basit haliyle, bir dolap sadece duvardaki bir kutudur. Ancak yerleşim düzeninden sonra mutfak tasarımında en önemli faktör dolap tipidir.

Üç tip temel dolap vardır: duvar, taban ve uzun. Bu temel dolaplardaki varyasyonlar, belirli pişirme kaplarını, sanat eserlerini veya tabakları saklamak için işlev görecek ve özel dolap tasarımıyla bir stili pekiştirecektir. Dolaplar başka bir dolap tipi oluşturmak için birleştirilebilir. Örneğin, üst üste yığılmış duvar dolapları, yerden tavana uzanan uzun bir yardımcı veya kiler dolabı oluşturabilir.

Bir ada için taban ve duvar dolaplarını birleştirmek benzersiz bir tasarım yaratabilir. Bir çekmeceli alt dolap, bir duvar fırın dolabını yapılandırmak için bir duvar dolabıyla üst üste konulabilir. Sınırsız sayıda özel mutfak oluşturmak için mutfak dolabı türlerinin kombinasyonları kullanılabilir.

Alt Dolaplar

Alt dolaplar, kat planınızın kapladığı alanı belirler ve günlük işlerin çoğunu üstlenir. Alt dolaplar, tezgahı destekleyen zemine monte edilmiştir. Mutfak adaları, birleştirilmiş ve yerinde monte edilmiş taban dolaplarından oluşturulur.

Bu dolaplar, özellikle depolama çözümleri söz konusu olduğunda, birkaç farklı şekilde özelleştirilebilir. Katlanır tepsiler, çatal bıçak çekmeceleri, tencere ve tava çekmeceleri, çekmeceli baharatlıklar ve çöp sepeti ruloları, mutfak tasarımınızı daha verimli ve düzenli hale getirmek için ekleyebileceğiniz seçeneklerden sadece birkaçıdır.

Özel Ölçü Alt Dolaplar Duvar kabinleri

Açık olan – duvar dolapları , duvara monte edilen dolaplardır . Duvar dolapları ayrıca üst dolaplar veya “üstler” olarak da adlandırılır. Bu dolaplar en fazla tasarım esnekliğine sahiptir: üç farklı yükseklik, çoklu genişlik, özel derinlik seçenekleri ve cam kapı seçenekleri.

Tabanlı olarak istiflenmiş duvar dolapları ve yerden tavana uzun dolaplar, yemek kitaplarından ev aletlerine kadar her şeyi barındırabilen bir vurgu duvarı oluşturur. Duvar dolapları, nadiren kullanılan özel servis gereçleri ve pişirme kaplarını saklamak için yüksek alanlardan yararlanarak tavana kadar uzanabilir.

Duvar kabinleri Kiler Boy Dolaplar

Uzun bir kiler veya yardımcı dolap , yerden tavana kadar uzanabilir. Aynı alanda bir duvar ve taban dolabından dört fit küp kadar daha fazla depolama sağlar. Kiler olarak, küçük ev aletlerinden konserve ürünlere kadar her şey için saklama alanı sağlar. Uzun yardımcı kabin, ankastre fırınları ve mikrodalgaları barındıracak şekilde de yapılandırılabilir.

Tıpkı taban dolapları gibi, yardımcı dolaplar da size ve ailenize daha iyi hizmet verecek şekilde ustalıkla düzenlenebilir. Baharatları saklamak için kullanılabilecek çekmeceler , kiler ve kuru ürünlere kolay erişim sağlayabilen çekmeceler ve köşe gibi dar alanlardan en iyi şekilde yararlanan tembel susanlar dahil olmak üzere çeşitli kiler saklama seçenekleri mevcuttur.

Dolaplar ayrıca birden fazla işleve de hizmet edebilirler, örneğin, uzun yardımcı dolaplar, bir çamur odası veya çamaşır odası için büyük miktarda saklama alanı sunar.

Whatsapp Hattımız;